Katalog hvězdných dodavatelů!

Najděte si v něm toho pravého pro váš další projekt

Zdeněk Vávra

Provádíme kompletní stavební práce, stavby domů na klíč, střechu na klíč,rekonstrukce domů a bytů, zateplení stříkanou pěnovou izolací PUR pěna-nejlepší izolace na trhu, hrubé stavby, základové desky a j.

Zdeněk Vokolek

Provádíme rekonstrukce koupelen. Nabízíme zednické, klempířské, pokladačské a obkladačské práce , prodej štěrky a písky,doprava nákladním auto sklápěč AVIA

Zdeňka Veselá

Zajišťuji vedení účetnictví, daňové evidence, mzdy, DPH, činnost účetních poradců, zastupování na úřadech, zpracování daňových přiznání, přehledů pro zdravotní pojišťovny a správu sociálního zabezpečení. Individuální přístup ke každému klientovi. Dále zajišťuji finanční a daňové poradenství. Zaměřujeme se na okolí Olomouce a Prostějova.

ZM Podlahy

Jsme rodinná podlahářská firma. Máme více než 20 let praxe v pokládce všech podlahových krytin. Zhotovujeme vinylové, flotex, PVC, laminátové a dřevěné podlahy. Pokládáme koberce. A výjimkou nejsou ani speciální ESD podlahy. Materiál objednáme. Nebo můžete mít vlastní. Kalkulace do 24 hod. zdarma.

ZISTAV, s.r.o.

Stavební firma provádějící komplexní stavební činnost. Provádíme rekonstrukce objektů, novostavby všech typů budov, zemní práce, inženýrské sítě, vodovody, kanalizace.

Zemní a dopravní stavby Hrdý Milan, s.r.o.

Provádíme demolice, stavební práce, inženýrské sítě, recyklace - stavebních odpadů, strojní zemní práce, práce s autojeřábem.

ZEMCAT s.r.o.

Provádíme přepravu a likvidaci stavebních, ostatních a nebezpečných odpadů, vyrábíme velkoobjemové kontejnery, provádíme zemní práce, demolice, výstavbu komunikací a inženýrských sítí, zajišťujeme čištění průmyslových zařízení a jímek. Jsme českým výrobcem a dodavatelem natahovacích kontejnerů typu Avia a Abroll. Dále realizujeme výrobu vanových a skladových kontejnerů různého provedení podle požadavků zákazníků a nově také dodáváme stavební buňky.

Zadávací servis, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby spojené se zadáváním veřejných zakázek, a to jak pro subjekty zadávající veřejné zakázky, tak pro subjekty, které se veřejných zakázek účastní jako dodavatelé.

Zdeněk Černý

Provádím odborné revize elektro a zároveň provozuji masážní salon: Naší specializací je klasická rekondiční masáž, masáž nahřátými lávovými kameny a baňková masáž. Veškeré tyto masáže provádí specializovaný masér s dlouholetou praxí p. Zdeněk Černý Více zde: http://masazni-salon-zdenda.webnode.cz/

Zdenka Lešková

Firma se zabývá šitím na zakázku a opravou/úpravou oděvů.

Zdeněk Hudeček

Naše firma nabízí volné kapacity na kompletní instalatérské a topenářské práce jako jsou rozvody vody, topení, kanalizace, podlahového topení, montáže kotlů. Dále realizujeme dodání a montáž tepelných čerpadel dle dohody s klientem.

ZIMOLA TRANSPORT s.r.o.

Žižkova 505, Třebíč - Podklášteří 67401

ŽIVA zemědělská obchodní, a.s.

Klášterec nad Orlicí 120, Klášterec nad Orlicí 56182

Zdeněk Maleček Pila

Polní 837, Jaroměřice nad Rokytnou 67551

Živcova pila s.r.o.

Pražská č.p.517, Kostelec nad Černými Lesy - 28163

ZI-KA CORPORATION,s.r.o.

Ječná 15, Praha 2 12000

Zeman Spedition s. r. o.

Havlíčkova 393, Židlochovice 66701

Zdeněk Štůsek - Dřevovýroba

Valašská Bystřice č. 539, Valašská Bystřice 75627

Zdeněk Marek

Dobranov 133, Česká Lípa 47121

Zdeněk Petřík

Rusavská 403, Bystřice pod Hostýnem 76861

Zdeněk Svoboda - elektrické pece

Na Záhonech 59/991, Praha 4 14100

ZASYKO s.r.o.

Svratouch 45, Chrudim 53942

ZAMET, spol. s r.o

Vranča 818, Nový Hrozenkov 75604

Zdena Filipová

Dalimilova 1/1, České Budějovice 5 37006

ZÁMEČNICTVÍ Duchtík Jan

Za Mlýnem 1883, Staré Město 68603

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.