Katalog hvězdných dodavatelů!

Najděte si v něm toho pravého pro váš další projekt

Vltavotýnský nábytek, s.r.o.

Výroba jídelních setů na míru, návrhy a realizace náročných interiérů např. restaurace, pensiony, kulturní domy, kavárny, soukromé byty, bowling, multifunkční centra, kuchyně, obývací stěny, ložnice, moderní, klasický i rustikální styl.

Vlastimil Stupka s.r.o.

Inženýrské sítě

Vrtané studny Bečvář s.r.o.

Firma zabývající se vrtáním studen, vrtů pro tepelná čerpadla, průzkumných a sanačních vrtů, vyhledání vodních zdrojů, vyřízení hydrogeologických posudků a poradenství. Nabízíme i bílení stájí. Působnost - Jihočeský kraj, Západočeský a Středočeský.

Václav Winter

Stavební firmy - stavby a projekce zahrad; Parky, zahrady – údržba; Zavlažovací a zavlažování systémy

Vladimír Šrámek

Nabízíme zemní a výkopové práce. Možnost odvozu sutě, písku, zeminy, betonu či odpadu kontejnerovou Avií, Pozemní stavebnictví - rodinné domy.

Vodizol, s.r.o.

Václav Gracias

Zastřešení na kulaté bazény. Zastřešení bazénů i bezkolejnicové. Nerezové atypické zastřešení bazénů na míru. Kruhové zastřešení. Zasklení bazénu. Oválné zastřešení. Obloukové zastřešení. Levné zastřešení. Atypické zastřešení.

VaN CL s.r.o.

Václav Dvořák

Provádění kompletních elektroinstalací v bytových i nebytových prostorách. Elektrické rozvody, domácí telefony, zabezpečovací systémy, anténní rozvody, hromosvody, PC sítě, revizní zprávy, protipožární ucpávky Hilti.

VINYL-FLEX, s.r.o.

Plasty - polotovary

Vladimír Vítek

Zabýváme se pokládkou pvc podlah, koberců, vinylových podlah, marmolea. Dále provádíme pokládku dřevěných podlah z masivních prken, dvouvrstvých a třívrstvých dřevěných parket.

Vladislav Mertlík

Vladimír Suchý

VIPPO LOGISTIC s.r.o.

Firma se zabývá výkupem a prodejem palet, přepravních beden, gitterboxů a plastových přepravek. Jsme specialisté na vedení skladů a manipulaci s nákladem. Našim klientům poskytujeme komplexní služby v dodávkách palet, jejich skladování a dopravu na místo určení a rovněž profesionální poradenství v oblasti paletového hospodářství. Zaměřujeme se na nákup a prodej palet. Disponujeme několika obchodními a distribučnímy středisky s dostatečnou skladovou kapacitou pro naše zákazníky.

Václav Krajňák - Pension Matěj

Lipová 1194, Nejdek 36222

Vzájemná poradenská, a.s.

Rejskova 613/6, Plzeň 32600

Václav Hradec - Stavby

ČSA 396, Frýdlant 46401

Vojtěch Pospíšil

Rejhotice 119, Loučná nad Desnou 78811

Václav Půža - Penzion U Šlechtů

Okružní 791/69/4, Žďár nad Sázavou 3 59101

Vratislav Šeba - Chata Desná

Lhotecká 3788, Mělník 27601

Václav Šteiner - Autoss

Šlovice 64, Dobřany 32100

Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o.

Benátky 17, Veselí nad Moravou 69801

Vladimíra Látalová

Slovanská 1250/83, Děčín VI-Letná 40502

Vudinio s.r.o.

Albrechtická 529/166, Krnov - Pod Bezručovým vrchem 79401

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.