Tesaři, tesařské práce

Mejtostav ps s.r.o.

Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti rekonstrukce staveb, od zaměření, zpracování projektové dokumentace až po vlastní realizaci stavby. Realizujeme rekonstrukce domů, bytů, bytových jader, přestavby, půdní vestavby, rekonstrukce střech, sádrokarton, rozvody, zateplení, fasády, zateplené fasády, obklady, dlatby.

Balnar Petr

Firma se zabývá výrobou krovů, latí, desek dle přání zákazníka. Řežeme na pásových pilách v délce 18 m – jedna z největších pásových pil u nás. Nabízíme impregnaci dřeva, tesařské práce i dřevostavby. Zabýváme se kompletně střechami na klíč: od trámů až po položení krytiny, tesařskými pracemi, klempířskými pracemi

Linea střechy, s.r.o.

Pro Vaši stavbu navrhneme a vyrobíme dřevěnou vazníkovou střešní konstrukci, dodáme vázaný krov, konstrukci z masivního dřeva. Jsme dodavateli střech na klíč. Patříme mezi špičkové dodavatele a zpracovatele, naše produkty jsou prvotřídní kvality. Se servisem a rekonstrukcí střech a střešních krovů máme dlouhodobé zkušenosti.

Oldřich Myška

Provádění truhlářských,tesařských a pilařských prací. Výroba dveří, oken, schodišť, plotů, nábytku na míru, pergol, altánů a střech.

Ravšanbek Askarov

Provádíme stavební, tesařské a pokrývačské práce.

SUPER TOUCH s.r.o.

Naše firma se zabývá realizací střech, venkovních altánů a pergol, ale také železo-betonovými konstrukcemi. upřednostňujeme zákazníky Jihomoravského kraje a pouze emailovou komunikaci děkuji.

Rudolf Kinzl

Nabízíme zednické práce, tesařské práce, stěhování, výrobu nábytku na zakázku, realizaci střech.

Josef Hamerník

Nabídka tesařských a pokrývačských prací. Provádíme kompletní rekonstrukce všech druhů střech, montáž krovů a vazníků, dřevěné přístřešky, pergoly, altány, zahradní domky, stání pro auta a další.

Ondřej Žila

Střechy , rekonstrukce střech, tesařské práce ,

Jiří Bochníček

Realizujeme dřevěné zahradní domky a altány všech typů. Dle dohody zajišťujeme dopravu a montáž přímo na Vaší zahradě. (Zahradní domky, dřevostavby, psí boudy, pergoly, chaty, dřevěné altány.)

TESAŘI CZ s.r.o.

Provádíme profesionální demontáže, demolice, ale i výměny veškerých dřevěných tesařských částí domů a objektů, jako jsou: střešní krovní konstrukce, podlahové a stropní trámové konstrukce, podlahová prkna, dřevěné prkenné opláštění domů ze sluncem opálených prken

Jan Procházka

Na Nové 198, Písek-Smrkovice 39701

Bel-Mac, s.r.o.

Chválkovická 45, Olomouc 77900

Daniel Capil

Sivice 132, Sivice 66407

Mikula Petr ml

Wolkerova 1594, Frýdek-Místek - Místek 73801

Libor Nekula

Dobroutov 93, Dobroutov 58813

Zdeněk Dumek

Loukov 43, Semily 51301

Josef Dolinský

Domašov 58, Bělá pod Pradědem 79001

Tomáš Bláha

Bukovina nad Labem 83, Bukovina nad Labem 53352

Josef Tóth & synové, s.r.o.

Na Příkopě 1, Beroun 1 26601

Lubomír Soušek - pokrývačství

Andělská 7/36, Olomouc - Nové Sady 77900

František Trávník

Podlesí 153, Svatava 35703

Zdeněk Dančák

Hovězí 633, Hovězí 75601

Jarmila Hloušková

Vodičkova 244, Osek 41705

Jan Šalamoun

Vocelova 241, Hlinsko 53901

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.