Jaroslav Zámorský

Zajišťujeme kompletní stavební práce, výstavby nízkoenergetických i pasivních domů na klíč včetně rekonstrukce, opravy interiérů a přípravu pozemků. Opravujeme zdi, fasády, střechy a zateplujeme. Provádíme rekonstrukce podlah, stropů i schodišť, sanace suterénů a obytná podkroví.

JOHANA.MK s.r.o.

Jsme personální agentura zajištující kvalitní a prověřené pracovníky do všech profesí dělnických a střední management, odborné profesní zaměření. Naše stavební firma - divize agentury - JOHANA-STAV nabízí práce stavební, výkopové práce a další vč. projektování a stavebního povolení.

Ján Kubis

Dodání a montáž obloukových hal. Opláštění hal textilií, hliníkem KOB, soluxem.

Pvkp stavební, s.r.o.

Prioritním předmětem podnikání je provádění staveb, výstavba inženýrských sítí a technologických celků s tím souvisejících, montážní práce předizolovaných horkovodních a parovodních systémů jak z klasických ocelových tak i ze skloepoxidolaminátových potrubí. Společnost se dále zabývá prováděním veškerých prací HSV a PSV, s tím že je důraz kladen na provádění veškerých prací vlastní kapacitou. Plynofikace, vodovody, kanalizace, parovody.

Miroslav Prusenko

Nabízíme hrubé stavby rodinných domů, rekonstrukce, obkladačské práce, instalatérské práce.

Václav Polák

Výstavba, rekonstrukce, fasády, pokrývačské práce, obklady dlažby, zámkové dlažby, instalatérské práce.

Dmytro Oleksiuk

Firma působí ve stavebnictví.

PWB stavby s.r.o.

Společnost PWB stavby s.r.o. se zaměřuje na realizaci pozemních staveb, výstavbu průmyslových, administrativních a bytových staveb, včetně rodinných domů. Společnost je generálním dodavatelem novostaveb a rekonstrukcí. Středně velkým zakázkám, převážně v regionu Vysočina, Střední čechy, Jižní Morava a Praha.

JV Dlažby s.r.o.

Jsme firma, která se zabývá pokládkou dlažby a související činností. Pokládáme jak strojně, tak ručně. Zakládáme si nejen na rychlosti pokládky, ale především na kvalitě provedené práce.

SYTYS.cz s.r.o.

Realizujeme výstavbu a rekonstrukci silnic,parkovišť,chodníků a dalších zpevněných ploch, cyklostezek,polních a lesních cest,zemní práce a terénní úpravy revitalizace městských parků, ulic, náměstí.Výstavba, rekonstrukce vodovodních a kanalizačních sítí měst a obcí vč. přípojek, protipovodňová opatření, hydrotechnické stavby, úprava koryt vodních toků provádění betonových monolitických konstrukcí, inženýrských objektů, zdí a retenčních nádrží, pozemní stavitelství – občanské a průmyslové stavby

FALTÝNEK STAVBY s.r.o.

Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti.

VERSE s.r.o.

Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti

BARKWIST s.r.o.

Naše společnost zajištuje kompletní dodávky stavebních prací, hydroizolace, termoizolace, rekonstrukční práce. Děláme zakázky: Praha, Středočeský kraj a severní Čechy.

BOVIS Lend Lease a.s.

Sokolovská 192/79, Praha 8 18600

Martin Bubák

U Svobodárny 1071/7, Praha 9 - Libeň 19000

Jiří Exner - DORAS

Poštovní 106, Vrchlabí 54301

SILBA-Elstav s.r.o.

Letkov 155, Plzeň 31500

Daniel Zikmund

Sosnovecká 580/6, Praha 8 - Troja 18100

Karel Vobůrka - Doprava a stavba

Znojemská 170, Znojmo 66902

Stavební firma Frelich, s.r.o.

Žešov 129, Prostějov 79601

HANZL - Stavby - modernizace - rekonstrukce a. s.

Václavské nám. 66/808, Praha 1 11000

Ing. Miroslav Pospíšil

U Hadovky 11/1544, Praha 6 16000

STAVEBNÍ FIRMA©skrabal, spol. s r. o.

Vránova 134, Brno 62100

Průmstav Náchod s.r.o.

Dobrošovská 1776, Náchod 54701

Josef Jančura

Malátova 1014, Hořice 50801

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.