Projektová činnost - inženýrské služby

Josef TOMÁŠEK - projekty elektroinstalace

Provádíme projekční práce a výpočty umělého denního osvětlení i hromosvodů. Nabízíme projekce elektro a velkokuchyňského zařízení.

OPTIMA, spol. s r.o.

Projektování dopravních a pozemních staveb, návrh inženýrských konstrukcí a mostů.

Uschemer s.r.o.

Poskytujeme stavební management, technické dozory staveb, řízení a kontrolu projektových prací či inženýrské služby.

PROJEKTSTUDIO EUCZ, s.r.o.

PROJEKTSTUDIO bylo založeno v roce 1992. Více než 20 let se zaměřujeme na zpracování a dodávku veškerých projekčních prací souvisejících s investiční činností

Ing. Mária Necidová

- ekologie, energetika a ekonomika staveb - projekty staveb, zpracování průkazu energetické náročnosti budovy a energetického auditu budovy

DES Praha, s.r.o.

Projektová a konzultační kancelář, inženýrská činnost, realitní služby. Komplexní servis pro investory od předprojektové přípravy přes zajištění územního a stavebního řízení až po kolaudaci stavby.

Ing. Jiří Rozkovec

Projektová a inženýrská činnost v pozemním stavitelství.

Ing. Ondřej Šnobl - Projekční kancelář Treon

Projekty rodinných domů, chat a garáží - novostavby, rekonstrukce, přístavby, nástavby. Projekty pro rekonstrukce bytových domů (zateplení fasády a střechy, opravy střechy a lodžií apod.) Vypracování projektové dokumentace na stavební záměr ve všech stupních - studie, územní řízení, stavební povolení, provádění stavby. Vyřízení stavebního povolení.

A77 architektonický ateliér Brno, s.r.o.

Architekti projekční kanceláře A77 se specializují na rekonstrukce památek a sakrálních staveb, průmyslové, sportovní, obytné i administrativní novostavby. Kancelář projekčně zajišťuje studie, zastavovací studie, projekty pro územní řízení, projekty pro stavební povolení, projekty pro realizaci novostaveb i rekonstrukcí a projekty interiérů. Kancelář zajišťuje technický dozor, kolaudaci, výběrová řízení. Pokud tedy hledáte komplexní projekční služby, obraťte se na projekční kancelář A77.

Ing. Zdeňka Novotná

Projektová činnost ve stavebnictví: projekty novostaveb i rekonstrukcí staveb pro bydlení a rekreaci, tj.i přístavby, vestavby, nástavby, komerčních staveb, staveb pro obchod, a to ve všech stupních.

BE.Pro, s.r.o.

Projektová činnost - inženýrské služby Realizace staveb

Techinfra, s.r.o.

- projektujeme dopravní a inženýrské stavby, inženýrské sítě - inženýrská činnost - silnice, místní komunikace, chodníky, cyklostezky, kanalizace, vodovody, plynovody, veřejné osvětlení a další

Ing. Libor Baraňák

Koordinátor BOZP ve stavebnictví

Marta Mešková

Nabízím služby v oblasti rozpočtování pozemních staveb pro investory, projektanty, stavební společnosti,. Výkaz výměr, položkový rozpočet, kontrola prostavěnosti. Výkon činnosti technického dozoru stavebníka, inženýrská činnost.

J&B invest, s.r.o.

Májová 71/36, Cheb 35002

Rais Engineering Services s.r.o.

Plaská 622/3, Praha - Malá Strana 15000

EUROGREEN CZ s.r.o.

Náměstí Jiřího 2, Jiřetín pod Jedlovou 40756

Antonín ŽIBRITA

Náklo 19, Náklo 78332

Ing. Pavel Kodýtek - cody - tec

Revoluční 823, Planá 34815

Jaroslav Kohout - Studio K&K

Zemská 486/37, Teplice-Trnovany 41501

Monika Kriesmanová

Pikovická 870/7, Praha-Braník 14700

illex s.r.o.

Ferrerova 664/33, Brno - Černovice 61800

Ing. Petr Chalupný

Zámecká 397, Spálené Poříčí 33561

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.