Miroslav Kulha

Nabízím veškeré malířské, natěračské a jiné dokončovací, stavební práce (zateplení, rekonstrukce domů a bytů) zn.: levně.

Jaroslav Mikulica

Nabízím malířské a natěračské práce. Věnuji se malbě bytů, domů, nebytových prostor, hal, škol a kanceláří. Zajišťuji nátěry oken, dveří, střech, topení, fasád, podlah, kovových prvků a konstrukcí.

Pavel Koňařík

Malířské a natěračské práce, nátěr fasád, benádské štuky a mramory, fládrování, stará patina, malby a nápisy na fasády, písmomalířské práce, lidový malíř (dle předlohy jakýkoli obraz, portrét).

Pohoda - uklidová a správcovská firma s.r.o.

Jsme firma, zajišťující úklid kanceláří a domácností Provádíme komplexní a pravidelné služby na základě písemné smluvní dohody nebo jednorázové služby dle konkrétního požadavku. Použití profesionálních technologií a čistících prostředků, odpovídajících současným požadavkům, je u nás samozřejmostí. Naším prvotním cílem je spolehlivost, odborná péče a ochrana majetku klienta.Zabýváme se malířskými a drobnými zednickými službami v komerčních a správních objektech, v domácnostech.

Veselý Stěhovák

Provádíme stěhovací služby pro domácnosti a firmy. Stěhování bytů a rodinných domů, zkrátka všeho, co souvisí s bydlením a podnikáním. Stěhování provádíme hlavně v lokalitách Praha a Středočeský kraj. Zajistíme vyklízení bytů, půdních a sklepních prostor, firemních prostor, interiérů i exteriérů. Tuto službu nabízíme v rámci stěhování.

ROOFTEC

Nabízíme renovace, nátěry, čištění a mytí eternitových, plechových, taškových, alukrytových a asfaltových střech a střešních krytin včetně ošetření střechy hydrofobizačním prostředkem zamezujícím růstu mechů a lišejníků. Provádíme také nátěry klempířských prvků jako jsou okapy, svody a oplechování.

David Bělohradský

Jsme malíři s dlouholetou praxí poskytující své služby - Malířské práce - malování bytů, rodinných domů, kanceláří, firem, nátěry fasád, stěrkování stěn a štukování. Působíme na Vysočině a Středočeském kraji.

v2elektro s.r.o.

elektromontáží a montáží technologií. Jsme menší společnost, která je schopna velice pružně reagovat na vzniklé poptávky. Jsme schopni nabízet NONSTOP servis a havarijní službu s nájezdem na místo havárie nejpozději do 24 hod. Naše společnost nabízí možnost dlouhodobé spolupráce na základě servisní, nebo rámcové smlouvy.

Řemeslnické a veškeré práce Spilka

Firma se zabývá stavební a veškerou prací od svářeni, rekonstrukci domu, montáží kuchyní přes elektro instalací až po instalatérství, a mnoho dalšího. Napište nám nebo zavolejte rádi vám pomůžeme s vaší práci. Hledáme řemeslníky. Ses

Jiří Havlíček

Zabýváme se stavební činností. Provádíme zednické práce, sádrokartony, pokládky podlah, fasády.

Richard Hemala

malíř, restaurátor památek, fládrování, dekorativní výmalba

Roman Kuchař

Provádíme malířské, natěračské práce, drobné zednické práce, opravy.

Petr Špiláček

Provádíme stavební práce, dokončovací práce a malířské práce. Rekonstruujeme byty i domy.

Ondřej Kraus

Firma se zabývá malířskou a natěračskou činností.

Boris Sobek

Nejdlova 10/939, Karlovy Vary - Stará Role 36017

Tomáš Koutek

Pískovec 906, Kamenický Šenov 47114

Aleš Dorotík

Sokola Tůmy 1099/1, Ostrava - Hulváky 70900

FRANTIŠEK BEZDÍČEK

Koudelka 90, Holice 53401

Jaromír Klásek

Prostorná 546, Vřesina 74285

Petr Müller

Horolezecká 920/15, Praha 15 - Hostivař 10200

Martin Červinka

Křižany 391, Křižany 46353

PROTOTYPA, a.s.

Hudcova 533/78c, Brno - Medlánky 61200

Ivan Zralý

Libeňská 195/20, Praha 8 - Čimice 18100

Mdecor Olomouc - povrchová úprava dřeva

Gagarinova 447, Hlubočky 78365

Roman Vítámvás - malířství, natěračství

Přímětice 482, Znojmo - Přímětice 66904

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.