Izolace, izolační práce

Radovan SVEŘEPA

Firma nabízí profesionální služby po celé České republice v následujících oblastech: výroba a montáž plastových oken, dveří a zimních zahrad, dodávku a montáž vnitřních a vnějších parapetů, dodávku a montáž plovoucích podlah z nabídky firem Parador a Kronotex případně firem dle Vašich požadavků, dodávku a montáž vnitřních a vnějších plastových lamel firmy Plastivan, dodatečné zateplení budov.

Wolnystavby s. r. o.

V dnešní době se firma orientuje především na soukromou klientelu, provádění staveb na klíč, provádění dílčích stavebních prací, rekonstrukce budov, domů, fasád, zateplování polystyrenem i minerální vatou

DACHDECKER spol. s r.o.

PROFESIONÁLOVÉ V PRODEJI STŘEŠNÍCH MATERIÁLŮ

PIRMET s.r.o.

SADROM s.r.o.

Přírodní, ekologicke omítky a stěrky ze sádrovce. Sádrové omítky a stěrky mají prakticky neomezené použití při různých rekonstrukcích, finálních úpravách povrchů, při dokončovacích pracech ve všech typech interiérů. Široká nabídka a především výhody použití umožňují v maximální míře uspokojit i ty nejnáročnější požadavky a představy. Sádrové omítky a stěrky se mohou použít na všech pevných podkladech od sklepa až po půdu.

Zdeněk Vávra

Provádíme kompletní stavební práce, stavby domů na klíč, rekonstrukce domů a bytů,Zateplení stříkannou pěnovou izolací PUR pěna-nejlepší izolace na trhu.

PRINS - KOLÁŘ JOSEF Ing.

- sanace vlhkého zdiva, dodatečné hydroizolace zdiva, podřezání zdiva řetězovou pilou a diamantovým lanem s vložením fóliové izolace, vrážení nerezových desek, tlakové i beztlakové injektáže, elektrofyzikální vysoušení zdiva aktivní elektroosmózou, sanační omítkové systémy, proti plísňová a proti solná opatření, řezání a vrtání ŽB konstrukcí

Vodizol, s.r.o.

Imesta, spol. s r.o.

Vladimír Šrámek

Nabízíme zemní a výkopové práce. Možnost odvozu sutě, písku, zeminy, betonu či odpadu kontejnerovou Avií, Pozemní stavebnictví - rodinné domy.

KOTestav s.r.o.

Zednické práce.

Petr Horák

Hledáte poctivého zedníka? Rekonstruujete nebo zateplujete? Odvádíme odborně a kvalitně veškeré stavební a sádrokartonářské práce s praxí více jak 35 let. Nabízíme pomoc při rekonstrukci bytu či domu, začišťovací práce po výměně oken a dveří. Provádíme zateplení fasád s využitím dotací Nová zelená úsporám. Pomůžeme Vám také s obkládáním kuchyňských koutů, koupelen, toalet apod. Dbáme na dodržení domluvených termínů. Zavolejte a ušetřete si čas i námahu! Svou působnost zaměřujeme především na Bzenecko a celý Hodonínský okres.

DRUGELAN, s.r.o.

Foukané izolace, sádrokartonářské práce

TERMO-APLIKAČNÍ s.r.o.

Aplikujeme stříkanou pěnovou izolaci řady EXY s otevřenou a uzavřenou strukturou buněk,Německá kvalita, EU certifikace .

ekoIZOL spol.s r.o.

Hlinsko 36, České Budějovice 37001

Abriso CZ, s.r.o.

Bělehradská 314/18, Praha 4 14000

Graflunds

Mučednická 954/3, Brno - Žabovřesky 61600

Izoklima Zlín, spol. s r.o.

Podvesná VIII/2081, Zlín 76001

Petr Honejsek

Zahradní 147, Ratboř 28141

Ivo Řezníček - HYDROIZOLACE s.r.o.

Štefánikova 317/16, Hradec Králové - Moravské Předměstí 50011

Alfréd Urbanský - Izolace

Nerudova 50, Opava - Předměstí 74601

STI Stavoizolace s.r.o.

Špitálka 253/6, Brno 60200

UNION LESNÍ BRÁNA, a.s.

Novosedlická 125, Dubí 3 41703

Juraj Podolinský, Domi

Kramoly 1574/39, Ústí nad Labem - Střekov 40003

Jan Kolumpek

Na Chobotě 14, Praha 17 16300

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.