Michal Škrabal

Jsme firma zabývající se montáží veškerých prací vodo - topo - plyn, podlahové vytápění, montáží solárních systémů, jádrové vrtání, svářečské práce

BLESK EU, s.r.o.

Nabízíme elektroinstalační a instalatérské práce. Provádíme ústřední vytápění, výměníkové stanice, plynové kotelny či potrubní systémy. Revize a zkoušky elektrických i plynových zařízení.

TOPITO s.r.o.

Společnost TOPITO s.r.o. byla založena v roce 1995. Hlavním programem společnosti je plynofikace, montáže ústředního topení, rozvod vody, odpady a kanalizace.Dále pak zasklívání lodžií a balkónů syst. OPTIMI-KVADRO, syst. GLASA a THERMALUX. V r. 2008 jsme instalace solárních panelů pro ohřev teplé vody a přitápění, montáže tepelných čerpadel. Kotle firmy ROJEK a.s., firmy ATTACK, s.r.o., VIADRUS a IMMERGAS, BENEKOVtherm, členem CTI od r. 1995. Instalace okenních štěrbin pro přívod vzduch do objektu

Tomáš Kupča

Instalatérská a topenářská firma zajišťující od roku 1992 komplexní návrhy a montáže systémů rozvodů topení, plynu, vody, kanalizace a montáže kotelen v rodinných, činžovních a panelových domech a průmyslových objektech. Dále zajišťujeme kompletní regulace systémů vytápění a kontroly kotlů na tuhá paliva. Nabízené služby - topení, instalatérské práce, tepelná čerpadla, solární systémy, kotlíkové dotace v okresu Vsetín, Přerov a celý Moravskoslezský kraj.

Jiří Ort

Svým zákazníkům nabízíme vodoinstalační a topenářské práce, revize plynu, rekonstrukce koupelen i montáže topení a plynovodů.

Jiří Bečka

Firma Jiří Bečka vám nabízí služby v těchto oblastech. Instalatéři, Topenáři, Plynaři, Rozvody a instalace, Solární panely.

V O L U M A spol. s r.o.

Jsme profesionálové na vodoinstalace, topenářské práce, rozvody plynu a kanalizace

Miloslav Beneš

Firma dělá kompletní rekonstrukce bytů a domů.

Václav Polák

Výstavba, rekonstrukce, fasády, pokrývačské práce, obklady dlažby, zámkové dlažby, instalatérské práce.

Roman Lupík

Naše firma provádí: instalatérské práce, topenářské práce, rekonstrukce koupelny na klíč.

Radek Zámečník

Nabízím plynárenské práce.

Yan Kazhemiaka

Zabýváme se stavební činností. Provádíme rekonstrukce bytů a bytových jader,omítky, štuky,benátské štuky,sádrokartony,podlahy,obklady+dlažby,dokončovací zednické práce, instalatérské práce,tapetování a malířské práce.

MSH Techtrade s.r.o.

Firma se zabývá kovovýrobou, zámečnictvím a instalatérstvím.

PAMAK s.r.o.

Provádíme veškeré stavební práce a to zejména : rekonstrukce stávajících objektů, zateplování fasád, výstavba domů na klíč, montáže vodovodů a kanalizací, topenářské práce, doprava stavebního materiálu a její složení hydraulickou rukou, likvidace odpadu a sutě, výkopové práce, pronájem suťových kontejnerů, autodoprava do 6 tun nákladu

ELEKTRO ABC s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti elektro prací, stavebních prací, instalaterství.

Sympec, poctivé řemeslo s.r.o.

Jsme mladá dynamická, stále se rozvíjející firma, produkující elektroinstalační, stavební dokončovací a sádrokartonářské práce.

HOT Services s.r.o.

Topení, instalatérské práce, klimatizace.

Havlín TZB spol. s r.o.

Oldřichova 32/306, Praha - Nusle 12800

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Husitská 48/50, Praha 3 - Žižkov 13000

Pavel Schod

Pod Havránkou 47/52, Praha 7 - Trója 17100

Jaroslav Tydlitát

Jahodová 2703/125, Praha 10 - Záběhlice 10600

Petr Hofmann

Heřmaň 18, Heřmaň 37007

VODATOP s.r.o.

Přepeře 23, Přepeře 51261

Pavel Müller

Poupětova 1128/22, Praha 7 - Holešovice 17000

Milan Burian

Okrajová 1156/6, Třebíč 67401

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.