Jiří Ort

Topení, voda, plyn, revize plynu, autodoprava, servis kotlů, 4Pa měření, palivové dřevo.

TOPITO s.r.o.

Společnost TOPITO s.r.o. byla založena v roce 1995. Hlavním programem společnosti je plynofikace, montáže ústředního topení, rozvod vody, odpady a kanalizace.Dále pak zasklívání lodžií a balkónů syst. OPTIMI-KVADRO, syst. GLASA a THERMALUX. V r. 2008 jsme instalace solárních panelů pro ohřev teplé vody a přitápění, montáže tepelných čerpadel. Kotle firmy ROJEK a.s., firmy ATTACK, s.r.o., VIADRUS a IMMERGAS, BENEKOVtherm, členem CTI od r. 1995. Instalace okenních štěrbin pro přívod vzduch do objektu

Jürgen Hesse

Nabízíme komplexní služby v oboru voda - topení - plyn, zajištění projektu a revizí (plyn, elektro, komíny). Dodáváme a servisujeme plynové kotle (Dakon, Hermann, Immergas, Mora), nádrže na PB, kotle na tuhá paliva a krbová kamna.

Martina Švertnerová

voda, topení, plyn, podlahové topení, kotlikova dotace, kotle, solární systemy, tepelná čerpadla - odpady, kanalizace, čističky odpadních vod (ČOV)-TOPAS, nadrže, žumpy, septiky, montážní šachtice

PEDOTHERM Moravia spol. s r.o.

Energeticky úsporné podlahové vytápění PEDOTHERM s rekuperací tepla MULTIBREEZE včetně zalití podlah anhydritem a dodávkou a montáží ekologických a energeticky úsporných zdrojů tepla. Vlastní projekce, přímý dovozce certifikovaného systému podlahového vytápění PEDOTHERM. Dodávky a montáže po celém území ČR.

Zdeněk Vokolek

Provádíme rekonstrukce koupelen. Nabízíme zednické, klempířské, pokladačské a obkladačské práce. Vyrábíme a montujeme parapety.

Michal Škrabal

Jsme firma zabývající se montaží veškerých prací vodo - topo - plyn, podlahové vytápění, montáží solarních systémů, jádrové vrtání, svářečské práce.

Jiří Bečka

Firma se zabývá instalatérskými pracemi.

Roman Lupík

Dotace na kotle, dešťovka, NZU . Solární systémy .Rozvody vody, kanalizace, topení - podlahové i radiátory, zařízení kotelen, výměny kotlů - plyn, elektro, tuhá paliva, montáž automatických kotlů na pelety a biomasu, tepelná čerpadla, instalace akumulačních nádrží, solárních kompletu pro TUV, kompletní rekonstrukce WC, koupelen a bytových jader, půdní vestavby, tepelné izolace střech, fasád, podlah, sádrokartony, suché výstavby, lité podlahy, stavební-zednické a obkladačské práce, vodovodní přípojky, odpadní jímky, čističky, odvodnění ploch, rekonstrukce RD, přístavby RD.

Top Dan Servis s.r.o.

Firma sa zaoberá komplet stavební činností.

Jiří Eisman

Instalatéři ,topenaři, plynaři,nábytek, rekuperace,obklady dlažby

Tavlan s.r.o.

Miloslav Beneš

Firma dělá kompletní rekonstrukce bytů a domů.

SAFARY HOLDING GROUP s.r.o.

Stavební práce.

Jiří Ligocký

Dětmarovice 275, Dětmarovice 73571

Instalatérství David Holuša

Račerovická 948, Třebíč - Podklášteří 67401

Instalační technika Třebíč, s.r.o.

Táborská 309, Třebíč 67401

INSTAL servis r.o

č. 676, Palkovice 73941

Neumann-TZB

Arménská 10/1372, Praha 10 - Vršovice 10100

Josef Baran

Raškovice 427, Raškovice 73904

NEW STOVE COMPLETE s.r.o.

Botanická 606/24, Brno 60200

Josef Švrček

5, Dolní Tošanovice 73953

VAE THERM,spol. s r.o.

Kulturní 1785, Rožnov pod Radhoštěm 75661

Petr Obzina

Palackého 374, Brodek u Přerova 75103

SATO-instalatérství spol. s r.o.

Erbenova 322, Liberec 46008

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.