Katalog hvězdných dodavatelů!

Najděte si v něm toho pravého pro váš další projekt

RNDr. Tomáš VRANA

Robin Martenek

Grafika, DTP, coorporate identity, UI/UX, fotografie, web.

Robert Kočí

Pro spolehlivý a bezpečný chod elektrických instalací a zařízení provádíme: výchozí a pravidelné revize el. zařízení do i nad 1.000 V. Revize el. ručního nářadí dle ČSN 33 1.600. Školení a zkoušky odborné způsobilosti dle vyhl. 50/1978 Sb. Montáže a servis zabezpečovací a automatizační techniky fi Jablotron.

R.D.Engineering s.r.o.

Společnost je zaměřena na radiokomunikace a dodávky výstražných/varovných zařízení pro obce a průmyslové areály. Vyrábíme svolávač pro SDH, solární sloup osvětlení s LED. Dodáme ukazatel rychlosti. Zajišťujeme prodej/kompletní servis v této oblasti.

Repoz, společnost s ručením omezeným

- opravy, nákup, prodej obráběcích a tvářecích strojů a nástrojů

Radovan SVEŘEPA

Firma nabízí profesionální služby po celé České republice v následujících oblastech: výroba a montáž plastových oken, dveří a zimních zahrad, dodávku a montáž vnitřních a vnějších parapetů, dodávku a montáž plovoucích podlah z nabídky firem Parador a Kronotex případně firem dle Vašich požadavků, dodávku a montáž vnitřních a vnějších plastových lamel firmy Plastivan, dodatečné zateplení budov.

Rudolf Váňa

Sádrokartony, štuky, malířské práce, domy na klíč, stavební technik,bytového designér, zednické práce, dlažby, rekonstrukce bytů a bytových jader.

Roman Lupík

Dotace na kotle, dešťovka, NZU . Solární systémy .Rozvody vody, kanalizace, topení - podlahové i radiátory, zařízení kotelen, výměny kotlů - plyn, elektro, tuhá paliva, montáž automatických kotlů na pelety a biomasu, tepelná čerpadla, instalace akumulačních nádrží, solárních kompletu pro TUV, kompletní rekonstrukce WC, koupelen a bytových jader, půdní vestavby, tepelné izolace střech, fasád, podlah, sádrokartony, suché výstavby, lité podlahy, stavební-zednické a obkladačské práce, vodovodní přípojky, odpadní jímky, čističky, odvodnění ploch, rekonstrukce RD, přístavby RD.

ReD audit s.r.o.

Jsem účetní s desetiletou praxí v tomto oboru, kdy se nezabývám pouze mzdovou agendou, ale uplatňuji se i jako všeobecná účetní ve všech směrech účetních operací. Jako OSVČ mám mnoho zkušenostní jak s malými živnostníky, tak i s většími firmami. Díky svým zkušenostem spolupracuji také s většími účetními firmami, ale jak pro mě jako účetní na ŽL, tak pro Vás, jako koncové klienty je výhodnější dohoda takto bez velkých provizí účetních firem. K dispozici mám vlastní daňovou poradkyni, přičemž zajistím veškerý chod účetnictví od daňového přiznání, po přiznání k silniční dani nebo k DPH, komunikaci s příslušnými úřady, poradenství a vše co Vaše účetnictví obnáší. Nabízím Vám jak služby externí účetní (v dohodnuté dny v týdnu), kdy můžu docházet do Vaší společnosti, tak i zpracovávat Vaše údaje ve vlastních prostorách. Každému klientovi vyhovuje něco jiného, proto v případě zájmu preferuji osobní domluvu (včetně fin. ohodnocení).

Radek Pecivál

Zámečnické práce, kovovýroba..svařování tig, mag-ocel, nerez, hliník Zkoušky dle ČSN EN ISO 9606-1

Radomír Noga

Jsme rodinná firma zabývající se prodejem nábytku.Na trhu s nábytkem jsme od roku 1995 a to nejen jako prodejci, ale v dřívějších letech i jako výrobci. Díky zkušenostem s výrobou nábytku a to jak atypického tak sériového jsme schopni rozpoznat dodavatele s kvalitním nábytkem v rozumné ceně.

Romana Dekastellová

zpracování účetnictví pro fyzické i právnické osoby, vyhotovení mezd

ROLOSTAV s.r.o.

Naša společnost nabízí výškové práce pomoci horolezecké techniky,čištění žlabů, oprava komínů,nátěr okapu,montáž sítě proti ptactvu. Vnitřní horizontální žaluzie a stínící techniku. Žaluzie i servisujeme. Opravy přetrhnutí silonu a řetízku.

Robert Růžek

Strojní omítky vnitřní a vnější.

Revista online, s.r.o.

Veveří 2581/102, Brno 61600

Radim Budáč - Awatoa

Neplachovice 87, Neplachovice 74774

RYŠÁN s.r.o.

Mazákova 168, Kutná Hora - Šipší 28401

Rob Design, s.r.o.

Pod Strání 1291/4, Praha 10 10000

Rekon Bohemia, spol. s r.o.

Úsilné 181, Úsilné 37010

ROGER - security, a.s.

Brněnská 916/1, Ústí nad Labem 40001

Radka Vališová

Nádražní 301, Lomnice nad Lužnicí 37816

Redona, s.r.o.

Březnická 5565 jednotka č. 106, Zlín - 76001

Restaurace a penzion U Fejfaru

Pražská 23, Mladá Boleslav 29301

RESTAURACE LIEPELT + SAULICH, spol. s r.o.

Křenov 11, Žacléř 54102

Radim Jabůrek - IZOLA

Květinová 1502, Čáslav - Čáslav-Nové Město 28601

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.