Katalog hvězdných dodavatelů!

Najděte si v něm toho pravého pro váš další projekt

Radek Fojtík

Výroba dřevostaveb, pergol, altánů. Dále SDK, dřevěné podlahy, WPC terasy, dřevěné terasy, sruby.

RNDr. Tomáš VRANA

..........

Robin Martenek

Grafika, DTP, coorporate identity, UI/UX, fotografie, web.

R.D.Engineering s.r.o.

Společnost je zaměřena na radiokomunikace a dodávky výstražných/varovných zařízení pro obce a průmyslové areály. Vyrábíme svolávač pro SDH, solární sloup osvětlení s LED. Dodáme ukazatel rychlosti. Zajišťujeme prodej/kompletní servis v této oblasti.

Robert Kočí

Pro spolehlivý a bezpečný chod elektrických instalací a zařízení provádíme: výchozí a pravidelné revize el. zařízení do i nad 1.000 V. Revize el. ručního nářadí dle ČSN 33 1.600. Školení a zkoušky odborné způsobilosti dle vyhl. 50/1978 Sb. Montáže a servis zabezpečovací a automatizační techniky fi Jablotron.

Repoz, společnost s ručením omezeným

- opravy, nákup, prodej obráběcích a tvářecích strojů a nástrojů

Radovan SVEŘEPA

Firma nabízí profesionální služby po celé České republice v následujících oblastech: výroba a montáž plastových oken, dveří a zimních zahrad, dodávku a montáž vnitřních a vnějších parapetů, dodávku a montáž plovoucích podlah z nabídky firem Parador a Kronotex případně firem dle Vašich požadavků, dodávku a montáž vnitřních a vnějších plastových lamel firmy Plastivan, dodatečné zateplení budov.

Rudolf Váňa

Sádrokartony, štuky, malířské práce, domy na klíč, stavební technik,bytového designér, zednické práce, dlažby, rekonstrukce bytů a bytových jader.

ReD audit s.r.o.

Jsem účetní s desetiletou praxí v tomto oboru, kdy se nezabývám pouze mzdovou agendou, ale uplatňuji se i jako všeobecná účetní ve všech směrech účetních operací. Jako OSVČ mám mnoho zkušenostní jak s malými živnostníky, tak i s většími firmami. Díky svým zkušenostem spolupracuji také s většími účetními firmami, ale jak pro mě jako účetní na ŽL, tak pro Vás, jako koncové klienty je výhodnější dohoda takto bez velkých provizí účetních firem. K dispozici mám vlastní daňovou poradkyni, přičemž zajistím veškerý chod účetnictví od daňového přiznání, po přiznání k silniční dani nebo k DPH, komunikaci s příslušnými úřady, poradenství a vše co Vaše účetnictví obnáší. Nabízím Vám jak služby externí účetní (v dohodnuté dny v týdnu), kdy můžu docházet do Vaší společnosti, tak i zpracovávat Vaše údaje ve vlastních prostorách. Každému klientovi vyhovuje něco jiného, proto v případě zájmu preferuji osobní domluvu (včetně fin. ohodnocení).

Roman Lupík

Dotace na kotle, dešťovka, NZU . Solární systémy .Rozvody vody, kanalizace, topení - podlahové i radiátory, zařízení kotelen, výměny kotlů - plyn, elektro, tuhá paliva, montáž automatických kotlů na pelety a biomasu, tepelná čerpadla, instalace akumulačních nádrží, solárních kompletu pro TUV, kompletní rekonstrukce WC, koupelen a bytových jader, půdní vestavby, tepelné izolace střech, fasád, podlah, sádrokartony, suché výstavby, lité podlahy, stavební-zednické a obkladačské práce, vodovodní přípojky, odpadní jímky, čističky, odvodnění ploch, rekonstrukce RD, přístavby RD.

Radek Pecivál

Zámečnické práce, kovovýroba..svařování tig, mag-ocel, nerez, hliník Zkoušky dle ČSN EN ISO 9606-1

Radomír Noga

Jsme rodinná firma zabývající se prodejem nábytku.Na trhu s nábytkem jsme od roku 1995 a to nejen jako prodejci, ale v dřívějších letech i jako výrobci. Díky zkušenostem s výrobou nábytku a to jak atypického tak sériového jsme schopni rozpoznat dodavatele s kvalitním nábytkem v rozumné ceně.

ROLOSTAV s.r.o.

Naša společnost nabízí výškové práce pomoci horolezecké techniky,čištění žlabů, oprava komínů,nátěr okapu,montáž sítě proti ptactvu. Vnitřní horizontální žaluzie a stínící techniku. Žaluzie i servisujeme. Opravy přetrhnutí silonu a řetízku.

Romana Dekastellová

zpracování účetnictví pro fyzické i právnické osoby, vyhotovení mezd

Robert Růžek

Strojní omítky vnitřní a vnější.

RCTrading, s.r.o.

nabízíme: veškerá zelenina a ovoce zejména na zpracování cukr zavařovací sklenice láhve na víno a pivo

Rely - SH, s.r.o.

Chvalovická 326, Pečky 28911

Rostislav Očenášek

tř. Masarykova 536, Veselí nad Moravou 69801

Rudi Eurobal, s.r.o.

Na výsluní 2747, Dvůr Králové nad Labem 54401

RISCON s.r.o.

Jana Žižky 1598, Most 43401

Roman Koláček - Turist Hotel Euro

Solanec pod Soláněm 620, Hutisko-Solanec 75662

REMIS - Reklama

Pšeníčkova 673/26, Praha 12 - Kamýk 14200

R a F, s.r.o.

Seifertova 42, Praha 3 13000

Restaurace penzion u Petra

Lipovská 328/115, Jeseník 79001

Roman Košata

Toužimská 372, Bečov nad Teplou 36464

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.