Potravinářství a gastronomie

ABC AGENTURA s.r.o.

Nabízíme provozování kantýn a jídelen, dovoz obědů a cateringové služby. Zajistíme bankety, koktejly, recepce, rauty, stejně jako pohoštění při poradách, setkáních se zaměstnanci, prezentacích, konferencích, soukromých party a jiných slavnostech. nabízíme klasická česká jídla s knedlíkem, jídla světových kuchyní, bezmasá a racionální jídla, obědové saláty i jídla minutkového typu. Nezapomínáme na trend zdravého životního stylu.

GAVONA GASTRO s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment gastrozařízení a také Vám pomůžeme s výběrem vhodných produktů a zajistíme návrh gastronomického rozmístění přímo ve Vašem provozu. Samozřejmostí je i instalace zařízení, zaškolení pro obsluhu a následný záruční i pozáruční servis. Zakoupit u nás můžete i čisticí prostředky či drobný inventář a doplňky do kuchyně.

SEZZAM, spol. s r.o.

Gastronomické služby

Zdeněk Krček

Cukrářství, cukroví, rolády, dorty, zákusky, kurzy - pečení

ALIMPEX FOOD a.s.

Velkoobchod, výroba a distribuce čerstvých potravin s celorepublikovým pokrytím. V sortimentu naleznete mléčné výrobky, paštiky, saláty, pomazánky, gastro potraviny a další. Porfolio zahrnuje i značky Krajanka, Milkin, Paté du Chef, Philadelphia atd. ALIMPEX FOOD a.s. zajišťuje velkoobchod a distribuci chlazených, mražených i nechlazených potravin. Na trh dodává výrobky vlastních značek (Dr. Halíř, Krajanka, Eiskaffee,Milkin, Zálesák, Polárka)

Uniprox, spol. s r.o.

Firma MAREL má dlouholetou tradici a bohaté zkušenosti s výrobou strojů pro vážení, třídění a dávkování. Je také jedinou společností na trhu, která je schopná nabídnout svým zákazníkům opravdu širokou škálu prvotřídních strojů. Společnost využívá inovační technologie a snaží se poskytnout každému klientovi ideální řešení, takže nabízí i stroje na míru podle požadavků klienta. Nabízíme nejširší sortiment balících strojů pro potravinářský i technologický průmysl.

A.L.C.Z. Logistic s.r.o.

Zajišťujeme komplexní logistické, skladovací a podpůrné služby. Realizujeme veškeré logistické činnosti: uskladnění palet, depaletizace, úprava zboží dle dispozic zákazníka a distribuce na místo určení. Zajistíme svoz a rozvoz zboží uskladněného ve skladovém areálu našimi vozidly. Do našeho portfolia služeb jsme zařadili dovoz kvalitních španělských extra panenských olivových olejů z oblasti Malaga. Dodáváme krabice rozličných rozměrů. Základní nabídku tvoří archivní krabice

Amigal Group s.r.o.

Prodej a pronájem kancelářských a obchodních prostor.

RCTrading, s.r.o.

Zabýváme se od počátku mezinárodním obchodem se zemědělskými komoditami. Hlavní činností naší společnosti je mezinárodní obchod se zemědělskými, průmyslovými a spotřebitelskými produkty (včetně FMCG).

B PLUS TRANSPORT s.r.o.

Máme 8 let zkušeností s převozem zboží pod stálou teplotou do 0 stupňů. autodoprava -pouze chladící vozy, přeprava potravin do 0'C s hmotností do 3,5t

Simos, s.r.o.

Masarykova 323, Čelákovice 25088

Jiří Pavlík

Klicperova 1391, Hořice 50801

Nomad 1.spol.s r.o.

Nové řádky 41, Rohatec 69601

Haris spol. s. r. o. - Sporthotel Patriot

Sídliště Pionýrů 263, Úštěk 41145

POLAR CHLAZENÍ, s.r.o.

Havířská ,307, Havlíčkův Brod 58001

Aspectgroup s.r.o.

Husova 331, Modřice 66442

Moravská obchodní společnost Brno s.r.o.

Purkyňova 100 a, Brno 61200

ABK 99, s.r.o.

Komenského, 259, Pohořelice 69123

Petr Neuman

Mlýnská 511, Volary 38451

Jaromír Koucký

Staré Hradiště 183, Staré Hradiště 53352

Karel Balcar - KB3aa

Jakartovice 87, Jakartovice 74753

Monika Dihelová

Výškovická 87, Ostrava 70030

Gastroma CS spol.s.r.o.

Bořivojova 38, Praha 3 13000

GUTTA spol. s r.o.

Sladkovského 32, Olomouc 77200

MIK GASTRO, s.r.o.

Malá Hraštice 152, Příbram 26203

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.