Katalog hvězdných dodavatelů!

Najděte si v něm toho pravého pro váš další projekt

HACO, spol. s r.o.

Nabízím vedení účetnictví, poskytování daňového poradenství

HRUBEŠ JAROMÍR-STAVITELSTVÍ

stavební dozor pro domy chaty a chalupy

HM, s.r.o.

Firma se zabývá prodejem a servisem zemědělské techniky, vinařské techniky a technologií.

HSH stav s.r.o.

Nosným programem naší firmy je výstavba, rekonstrukce a modernizace budov včetně oprav komunikací, izolace tepelné, izolace proti vodě a speciální stavební práce, jako je dodatečné utěsnění a izolace betonových nádrží a šachet, lité průmyslové podlahy, sanace vlhkého zdiva a sanace železobetonových konstrukcí.

HW - PANTY spol. s r.o.

Sanace vlhkého zdiva progresivní technologií HW SYSTEM (nerezové plechy) rakouský a evropský patent, jsme výhradní zástupci tohoto systému v ČR. Záruka, garance na statiku objektu. Rovněž provádíme klas. metody podřezání zdiva (řetěz. pilou a lanem).

HAKS s.r.o.

Nabízím kompletní úklidové služby pro kanceláře, bytové prostory, nebytové prostory, průmyslové prostory, generální úklidy atd...

HB ALARM spol. s r. o.

Nabízíme poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob. Hlavní zaměření na PZTS Poplachové zabezpečovací a tísňové systémy EPS Elektronická požární signalizace, CCTV Kamerové systémy, SKV Systém kontroly vstupu, SKS Strukturované kabelové systémy,Ozvučení,silnoproudé instalace, atd.V oblasti bezpečnostních systémů poskytujeme následující služby.Poradenská činnost, projekce včetně schválení na příslušných úřadech,dodávky a realizaci systémů, revize, záruční i pozáruční servis.

hřiště.cz, s.r.o.

Jsme český výrobce hřiště.cz, s. r. o. Dodáváme dětská hřiště, herní prvky, multifunkční sportoviště, venkovní fitness, parkourová hřiště, skateparky a hřiště pro seniory. Všechny typy hřišť vyvíjíme, navrhujeme, vyrábíme, projektujeme i stavíme. Nabízíme dětská hřiště venkovní i vnitřní.

Hanna Instruments Czech s.r.o.

Provozujeme e-shop přímého zastoupení výrobce analytických přístrojů pro laboratoře a techniky provozní kontroly v oboru vodárenství, potravinářství, bazenářství, zemědělství, energetiky a průmyslu. Máme servisní zázemí v ČR. Tradiční výrobce měřících přístrojů jako pH metry, konduktometry, teploměry, fotometry.

H2P Bohemia s.r.o.

Zabýváme se kompletní kovovýrobou, zámečnictvím, 3D tiskem, obráběním, svařování ale i soustružením, stavebním zámečnictvím a působí po celé České Republice.

HOT Services s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí provádění vodoinstalatérských a topenářských prací. Instalaci klimatizačního zařízení.

HAVLÍK+HAVLÍK architekti

Navrhujeme a projektujeme stavby – novostavby i stavební úpravy – kamkoliv, ze všech možných materiálů, ve všech stupních dokumentace, od důsledné přípravy návrhu po realizaci. Projednáváme je s příslušnými úřady, pomáháme s výběrem zhotovitele, autorsky dozorujeme samotnou realizaci.

HYDRO & KOV s.r.o.

Rybářská 801, Třeboň 37901

Hladík Ivan - Tezep

Střítež 115, Střítež 67401

Hotel Jelínkova vila

Třebíčská 342/10, Velké Meziříčí 59401

Hellmich, spol. s r.o.

Hlavní 282/144, Mariánské Lázně 35301

Holec & Tkach invest s.r.o.

Ječná 547, Praha 2 - Nové Město 12000

H&B elektrosystem s.r.o.

Březnická 5602, Zlín 76001

HANÁK NÁBYTEK,a.s.

Komenského 363, Kroměříž 76701

H A S Í T O .. spol. s r.o.

Moskevská 1371/17, Ústí nad Labem 400 01

HASA - IZOLACE HASA - IZOLACE

Plk.Bilíka 717, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 25001

Hähl Faserverbund-Technologie s.r.o.

Modřanská 25, Praha 4 14300

Harrytel, s.r.o.

Šůlova 674, Nýřany 33023

HAKO plus s.r.o.

Jateční 3501/47e, Ústí nad Labem 40001

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.