Export a import

TAG Industry s.r.o.

Naše firma je předním dodavatel dieselových záložních zdrojů a dieselmotorů na českém trhu již řadu let.

Asana Servis, s.r.o.

Ochranná DDD - deratizace, dezinsekce, dezinfekce, asanační a sanační práce - ochrana dřevěných konstrukcí proti biotickým škůdcům (plísním, dřevokaznému hmyzu). Čištění půdních prostor od holubího trusu, dezinfekce bytů po zemřelých, neutralizace pachů.

Procházka MP s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme prostředky pro vázání, zavěšení a uchopení břemen, lana, řetězy, kladkostroje, navijáky, paletizační vozíky, hydraulické zvedací stoly, jeřáby, hydrauliku. Prodej posunovacího zažízení pro kolejová vozidla, provádíme revize, školení, zvláštní posouzení. Provozujeme eshop s manipulačními prostředky

ČER - TECH, s.r.o.

Společnost ČER - TECH, s.r.o. se zabývá prodejem, montáží a servisem čerpadel, domácích vodáren, čerpací techniky, plastových a betonových jímek, příslušenství a dalších výrobků. Tlaková kanalizace - čerpadla, ovládací jednotky a vše pro její realizaci včetně montáže a servisu. Prodej a realizace závlahových systémů. Jsme distributorem čerpadel renomovaných výrobců a značek např. Aquacup, Calpeda, ESPA, HCP, NOCCHI, SIGMA, WILO a mnoha dalších.

SOREX s.r.o.

Nabízíme komplexní dodávku a řešení vzduchotechniky, klimatizace a chlazení

S-Power Energies, s.r.o.

S-POWER realizuje výstavby fotovoltaických elektráren na střechy rodinných domů na klíč. Jsme jediná firma na trhu, která garantuje zisk dotace a finanční riziko z nesplnění podmínek bere na sebe.

ELMATERM s.r.o.

Dodáváme podlahové topení a vytápění DEVI, vytápění a vyhřívání okapů, svodů, potrubí a venkovních ploch. Prodáváme topné kabely, rohože a pásy značek Deviflex, Devidry a Devicell. Dodáváme tepelná čerpadla Danfoss. Partner programu zelená úsporám.

STAVTECH CZ s.r.o.

Ve firmě STAVTECH CZ s.r.o. se specializujeme na prodej náhradních dílů a prodej použitých stavebních strojů. Stovky položek máme skladem, na zakázku Vám ovšem dokážeme dodat jakoukoliv dostupnou stavební techniku, náhradní díl nebo příslušenství.

Ing. Pavel Medek - MEDEKlima

Naše firma se zabývá kompletními dodávkami průmyslových a bytových klimatizačních systémů TOSHIBA a DAIKIN, dále pak servisem a revizemi klimatizací všech značek, vzduchotechniky a požárních klapek.

Jan Caha

Vrtané studny, tepelná čerpadla, čištění studny, instalace studny

CSTfire s.r.o.

Výroba a prodej kotlů na biomasu.

RCTrading, s.r.o.

Zabýváme se od počátku mezinárodním obchodem se zemědělskými komoditami. Hlavní činností naší společnosti je mezinárodní obchod se zemědělskými, průmyslovými a spotřebitelskými produkty (včetně FMCG).

Flamengo

Pasecka 16a, Jablonec nad Nisou 46602

Medag spol. s r.o.

Marešova 14, Brno 60200

Merkur International Praha, s.r.o.

Slepá II 1007/15, Praha 4 14200

IFC FOOD spol. s r.o.

Nad Krocínkou 55/285, Praha 9 19000

PAPILLONS a.s.

Hradecká 387, Králíky 56169

Takos s.r.o.

Sokolovská 1475/180, Praha 8 18000

Granit

Jaromírova 37, Praha 12800

ABC TISK, spol.s.r.o.

Hradešínská 45, Praha 10 01235

Vega Vita Brno, s.r.o.

Bělohorská 134, Brno 63600

METRET s.r.o.

Švermov, Kladno 27309

Daniel Štach - VŠ postele

Brumovice 203, Brumovice na Moravě 69111

Z-MODEL, spol. s r.o.

Svitavská 500, Blansko 67801

Aure services s.r.o.

Náměstí Svobody 93/22, Brno 60200

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.