Dřevo, nábytek a papír

DIAMANT UNIPOOL s.r.o.

Výroba bazénů, výroba zastřešení bazénů, dovoz vířivek, dovoz infrasaun, dovoz van, dovoz sprchových masážních koutů, dovoz koupelnového nábytku.

Pavel Harangozó

Realizace střech, dřevostaveb a nabídka klempířských prací.

Karel Kunc

Prodej obkladových palubek a podlahovek, latí a hranolů. Možnost dopravy.

PURTEX s.r.o.

Výroba a prodej matrací, postelí z masivu, čalouněných postelí Boxspring, roštů, anatomických polštářů, ložních souprav a PUR desek různých rozměrů.

Jaroslav Malý - INNA

výroba zakázkového nábytku na míru

Jiří Hrůza

Od svého vzniku se zabýváme zejména nákupem a prodejem palubek, stavebního dřeva a stavebně - truhlářských výrobků ze dřeva, instalací palubkového obložení, dovozem materiálů k zákazníkovi, drobnými stolařskými pracemi, poradenstvím v oblasti nákupu dřeva. Upřednostňujeme emailovou komunikaci

Vltavotýnský nábytek, s.r.o.

Výroba jídelních setů na míru, návrhy a realizace náročných interiérů např. restaurace, pensiony, kulturní domy, kavárny, soukromé byty, bowling, multifunkční centra, kuchyně, obývací stěny, ložnice, moderní, klasický i rustikální styl.

Sinfo, s.r.o.

Matrace, pěnové části pro sedací nábytek, molitan, polyetylen, obalový materiál, fixace, konstruované obaly, pěnové výplně kufrů, transportní obaly, ochranné matrace, vybavení lyžařských areálů, dětský pěnový nábytek, 3D obaly, zvuková izolace.

hřiště.cz, s.r.o.

Jsme český výrobce hřiště.cz, s. r. o. Dodáváme dětská hřiště, herní prvky, multifunkční sportoviště, venkovní fitness, parkourová hřiště, skateparky a hřiště pro seniory. Všechny typy hřišť vyvíjíme, navrhujeme, vyrábíme, projektujeme i stavíme. Nabízíme dětská hřiště venkovní i vnitřní.

EXX s.r.o.

Věnujeme se navrhování a dodávkám osvětlení, projektování a realizace interiérů budov, jak komerčních tak určených pro bydlení. V současné době se v oblasti osvětlení orientujeme na výměnu zastaralých osvětlovacích soustav(venkovní,veřejné osv.atd.)

Václav Voráček

LST a.s.

těžba a prodej dřeva,bukové spárovky, KVH

ExplosionApp s.r.o.

Ing. Jan Servus

Arboristika – komplexní péče o dřeviny rostoucí mimo les, Péče o veřejnou zeleň – výsadby a údržby veřejných prostor, Zakládání a údržba zahrad – od návrhu po realizaci a následnou péči, Výsadby a péči o krajinu – údržby zvláště chráněných území, sečení, výřezy, apod, Kácení a rizikové kácení dřevin, Lesnické služby, Školení

Petr Zatloukal Pevea Art

návrhy, úpravy a rekonstrukce interiérů, kompletní podlahářské práce, prodej všech druhů podlahových krytin, rekonstrukce schodů a průmyslových podlah, protiskluzné systémy, personální a průmyslová hygiena, rohože, bezpečnostní značení, čištění komerčních podlah, epoxidové podlahy, kamenné koberce, montáže sprchových koutů Sanswiss, tapety VAVEX, dekorativní malby, interiérové studio, vzorkovna

Truhlářství Ptáčník

Vojnova 347, Týn nad Vltavou 37501

Truhlářství Koukola

Tyršova 731, Nové Město na Moravě 59231

GERLICH ODRY s.r.o.

Ke Koupališti 370/15, Odry 74235

Zdeněk Hubka - čalounictví

U Staré školy 340/13, Dobronín 58812

B.I.B. s.r.o.

Záběhlická 3254/51, Praha 10 10600

INTERBYT - Kapek, s.r.o.

Zámecká 624, Nové Město pod Smrkem 46365

Helap, s.r.o.

Pavlíkova 607/16, Praha - Kamýk 14200

INTERIER GROUP s.r.o.

Luční čtvrť 1824, Staré Město 68603

Truhlářství Filip

Leština u Světlé čp.66, Leština u Světlé 58286

Kartonie, s.r.o.

Naskové 1189/1, Praha-Košíře 15000

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.