Katalog hvězdných dodavatelů!

Najděte si v něm toho pravého pro váš další projekt

CABAL Moravia s.r.o.

Jsme montážní firma se stálými zaměstnanci, zabývající se zasklení lodžií, balkónů, teras a dělících příček v interiéru. Zabýváme se i výměnou balkónového zábradlí, zastřešení teras a altánů. V oboru máme 25-letou zkušenost a nabízíme montáž vysoce kvalitních a ověřených systémů zasklení. Některé systémy si můžete vyzkoušet u nás na provozovně. Veškeré montáže provádíme jak u jednotlivých zakázek, tak i na kompletních realizacích panelových či cihlových domů.

ČER - TECH, s.r.o.

Společnost ČER - TECH, s.r.o. se zabývá prodejem, montáží a servisem čerpadel, domácích vodáren, čerpací techniky, plastových a betonových jímek, příslušenství a dalších výrobků. Tlaková kanalizace - čerpadla, ovládací jednotky a vše pro její realizaci včetně montáže a servisu. Prodej a realizace závlahových systémů. Jsme distributorem čerpadel renomovaných výrobců a značek např. Aquacup, Calpeda, ESPA, HCP, NOCCHI, SIGMA, WILO a mnoha dalších.

Caldová Miroslava, Ing.

Architektonické návrhy a projektová dokumentace novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů, rekreačních objektů, venkovských usedlostí, penzionů, restaurací, hotelů, provozoven a pod nejenom v jihočeském a středočeském kraji.

ČSAD Uherské Hradiště a.s.

Hlavní oblastí podnikatelských aktivit jsou především mezinárodní kamionová doprava a autobusová doprava, provozovaná prostřednictvím společnosti ČSAD BUS Uherské Hradiště. Tyto dvě oblasti představují více než dvoutřetinový podíl na obratu. Dalšími nezanedbatelnými činnostmi ve výnosech společnosti jsou servisní služby technických středisek na jednotlivých závodech a provozování čerpací stanice v Uherském Brodě. Významnou roli v hospodaření společnosti hrají také celní služby a široká nabídka logistických služeb, které se významně podílí na vytvořeném hospodářském výsledku. V současné době je akciová společnost tvořena dvěma závody, které mají sídlo v Uherském Hradišti a Uherském Brodě. Na činnost společnosti úzce navazuje spolupráce s firmou CSND, s.r.o. v oblasti spedičních služeb a firmy ND Logistics, s.r.o. v oblasti logistických služeb. Spolehlivost společnosti jako specialisty na oblast Balkánu významně podporuje činnost dceřiné společnosti v Bulharsku ČSAD Sofia. ČSAD Uherské Hradiště a.s. a ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s. má zavedený systém řízení jakosti dle ČSN EN 9001:2008.

CAMBRIDGE COMPANY, s.r.o.

Firma Cambridge Company s.r.o. se představuje jako profesionál poskytující veškeré služby v oblasti kamerových a bezpečnostních systémů,vnitřních slaboproudých elektroinstalací, dodávek silových rozvodů včetně dodávek elektrorozvaděčů, svítidel, veškerého elektropříslušenství a materiálu. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru jsouschopni zajistit komplexní dodávky na klíč - novostavby, rekonstrukce obytných, administrativních či průmyslových staveb a budov.Záruční a pozáruční servis. Lokalita ČR.

CHARVÁT CTS a.s.

Vyrobíme kontejnerové systémy CTS Okřínek, vojenskou přepravní techniku, nájezdové plošiny do tramvají a zemědělskou techniku. Zabýváme se vývojem, konstrukcí, výrobou jednoramenných a dvouramenných natahovacích mechanismů s výkonem od 2,5 do 30 tun.

ChciSystem s.r.o.

Povedeme Vaše účetnictví s využitím technologií, které nám 21.století nabízí. Nebudeme přepisovat doklady, které jste již sami někde zapsali. Ušetříme tak náš čas a Vaše peníze. Poskytneme Vám přístup do systému POHODA E1. Budete se moct podívat do účetních dat z jakéhokoliv místa na světě v jakoukoliv dobu. Umíme nastavit komunikaci Vašeho eshopu do POHODY, máte desítky nebo stovky objednávek denně - pomůžeme Vám s optimalizací procesů. Cílem spolupráce je ekonomicky zdravé podnikání.

COMED plus, s.r.o.

Dr. Milady Horákové 185/66, Liberec 46099

Caruzo, s.r.o. - Hotel Čertova Chata - v likvidaci

Špičák 149, Železná Ruda 34004

Cuprosan

Slovenská 1a, Ostrava - Přívoz 70200

Charlie Club

Řipská 1615/22, Praha 3 - Vinohrady (Praha 1) 13000

ČIP automatizace s.r.o.

Dolní Suchá 110, Hrádek nad Nisou 46334

Camp Velkopařezitý, s.r.o.

Řásná 10, Řásná 10 58856

Cotrex PC, s.r.o.

Rýnovická 4, Jablonec nad Nisou 46601

CK Asia Special, spol. s r. o

Gorazdova 5, Praha 2 - Nové Město 12000

Cestovní kancelář VOMA s.r.o.

Havlíčkovo nábř. 114/1, Třebíč 67401

CK ĽUBICA, s.r.o.

Švabinského 1714, Sokolov 35601

Cestovní agentura

Malá strana 257, Studénka - Butovice 74213

CK HB TOUR s. r. o.

Francouzská 6167, Ostrava - Poruba 70800

CK IRÍNY TOURS spol. s r.o.

Střelecká 100, Příbram II 26101

Camp Jitřenka-Sušice-Šumava

Volšovská 126, Sušice II 34201

CZ Racing team s.r.o.

Zvole 118, Zábřeh na Moravě 78901

Comont, s.r.o.

Husova 366, Příbram IV 26101

CK Tour line - v likvidaci

Votroubkova 282/9, Brno 62000

Čtyřkolky bazar, Renwi

Holická 156/49, Olomouc - Hodolany 77200

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.