Katalog hvězdných dodavatelů!

Najděte si v něm toho pravého pro váš další projekt

ČER - TECH, s.r.o.

Společnost ČER - TECH, s.r.o. se zabývá prodejem, montáží a servisem čerpadel, domácích vodáren, čerpací techniky, plastových a betonových jímek, příslušenství a dalších výrobků. Tlaková kanalizace - čerpadla, ovládací jednotky a vše pro její realizaci včetně montáže a servisu. Prodej a realizace závlahových systémů. Jsme distributorem čerpadel renomovaných výrobců a značek např. Aquacup, Calpeda, ESPA, HCP, NOCCHI, SIGMA, WILO a mnoha dalších.

CABAL Moravia s.r.o.

Jsme montážní firma se stálými zaměstnanci, zabývající se zasklení lodžií, balkónů, teras a dělících příček v interiéru. Zabýváme se i výměnou balkónového zábradlí, zastřešení teras a altánů. V oboru máme 25-letou zkušenost a nabízíme montáž vysoce kvalitních a ověřených systémů zasklení. Některé systémy si můžete vyzkoušet u nás na provozovně. Veškeré montáže provádíme jak u jednotlivých zakázek, tak i na kompletních realizacích panelových či cihlových domů.

Caldová Miroslava, Ing.

Architektonické návrhy a projektová dokumentace novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů, rekreačních objektů, venkovských usedlostí, penzionů, restaurací, hotelů, provozoven a pod nejenom v jihočeském a středočeském kraji.

ČSAD Uherské Hradiště a.s.

Hlavní oblastí podnikatelských aktivit jsou především mezinárodní kamionová doprava a autobusová doprava, provozovaná prostřednictvím společnosti ČSAD BUS Uherské Hradiště. Tyto dvě oblasti představují více než dvoutřetinový podíl na obratu. Dalšími nezanedbatelnými činnostmi ve výnosech společnosti jsou servisní služby technických středisek na jednotlivých závodech a provozování čerpací stanice v Uherském Brodě. Významnou roli v hospodaření společnosti hrají také celní služby a široká nabídka logistických služeb, které se významně podílí na vytvořeném hospodářském výsledku. V současné době je akciová společnost tvořena dvěma závody, které mají sídlo v Uherském Hradišti a Uherském Brodě. Na činnost společnosti úzce navazuje spolupráce s firmou CSND, s.r.o. v oblasti spedičních služeb a firmy ND Logistics, s.r.o. v oblasti logistických služeb. Spolehlivost společnosti jako specialisty na oblast Balkánu významně podporuje činnost dceřiné společnosti v Bulharsku ČSAD Sofia. ČSAD Uherské Hradiště a.s. a ČSAD BUS Uherské Hradiště a.s. má zavedený systém řízení jakosti dle ČSN EN 9001:2008.

CSTfire s.r.o.

Výroba a prodej kotlů na biomasu.

ChciSystem s.r.o.

Povedeme Vaše účetnictví s využitím technologií, které nám 21.století nabízí. Nebudeme přepisovat doklady, které jste již sami někde zapsali. Ušetříme tak náš čas a Vaše peníze. Poskytneme Vám přístup do systému POHODA E1. Budete se moct podívat do účetních dat z jakéhokoliv místa na světě v jakoukoliv dobu. Umíme nastavit komunikaci Vašeho eshopu do POHODY, máte desítky nebo stovky objednávek denně - pomůžeme Vám s optimalizací procesů. Cílem spolupráce je ekonomicky zdravé podnikání.

CAMBRIDGE COMPANY, s.r.o.

Firma Cambridge Company s.r.o. se představuje jako profesionál poskytující veškeré služby v oblasti kamerových a bezpečnostních systémů,vnitřních slaboproudých elektroinstalací, dodávek silových rozvodů včetně dodávek elektrorozvaděčů, svítidel, veškerého elektropříslušenství a materiálu. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru jsouschopni zajistit komplexní dodávky na klíč - novostavby, rekonstrukce obytných, administrativních či průmyslových staveb a budov.Záruční a pozáruční servis. Lokalita ČR.

CHARVÁT CTS a.s.

Vyrobíme kontejnerové systémy CTS Okřínek, vojenskou přepravní techniku, nájezdové plošiny do tramvají a zemědělskou techniku. Zabýváme se vývojem, konstrukcí, výrobou jednoramenných a dvouramenných natahovacích mechanismů s výkonem od 2,5 do 30 tun.

Cadet Go, s.r.o.

Antala Staška 1859/34, Praha-Krč 14000

CS Plasting, s.r.o.

Rybitví , P.O.Box 12, (areál Semtín - UMA) 53354

CAMP TOUR cestovní kancelář spol. s r.o.

Konopáč 37, Heřmanův Městec 53803

CG TRADING s.r.o.

Pionýrů 2806/7, Most 43401

CItybikes, s.r.o.

Nám. Svatopluka Čecha 1350/5, Praha 10 – Vršovice 10100

COMPEK MEDICAL SERVICES, s.r.o.

17. listopadu 861, Jičín - Valdické Předměstí 50601

Computer design studio

Pivovarnická 6, Praha 8 - Libeň 18000

Chládková Pavlína reklamní agentura

U Hačky 4719, Chomutov 43001

Comfor Stores, a.s. (pobočka Praha 9)

Freyova 35 (Galerie Fénix), Praha 9 19000

CITY TV

Okružní 593, České Budějovice 37004

Čivako

Polní 931, Hluboká nad Vltavou 37341

Chameleon-Fabrics CZ, s.r.o.

Sadová 181, Měčín 34012

CAMVISION s.r.o.

Zadní 424/13, Brno - Bohunice 62500

ComInn, s.r.o.

Fügnerovo nábřeží 5476, Zlín 76001

CZECH INN HOTELS s.r.o.

Nový Svět 101, Harrachov 51246

CSI Leasing Czech, s.r.o.

Klimentská 1216/46, Praha - Nové Město 11000

COLUMBUS IT Czech, s.r.o.

Příkop 8, Brno 60471

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.