HOUSE plus HOUSE

Na Vinici 6a/803 , Ústí nad Labem - Neštěmice - Krásné Březno 40007
Ústí nad Labem , Ústecký kraj

Nabízíme kompletní úklid a služby pro domácnosti a kanceláře. Úklidové služby typu úklidové práce, mytí oken, čištění koberců a čalounění, žehlení. Dále nabízíme veškeré zahradní práce, drobné údržbářské práce, výzdobu interiérů a údržbu hrobů.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Marian Vaňous

- Dřevěné podlahy, schodiště na klíč- vlysové, parketové, prkenné, mozaiky atd. - Renovace+ opravy podlah, nosné rošty, záklopy, podhledy, obklady - Plovoucí podlahy, PVC, vinyl, koberce, marmoleum a další služby spojené s dílem - Postavební úklid

FIBIGER PETR

Čištění a úklid, úklidové služby. Provádíme vyklízení prostor, ekologické zneškodnění odpadů. Nákladní doprava (lehká, střední). Odvoz sutě, odpadů.

Top Dan Servis s.r.o.

Firma sa zaoberá komplet stavební činností.

Pohoda - uklidová a správcovská firma s.r.o.

Zabýváme se úklidovými a malířskými službami v komerčních a správních objektech, v domácnostech, rodinných a činžovních domech. Provádíme komplexní a pravidelné služby na základě písemné smluvní dohody nebo jednorázové služby dle konkrétního požadavku. Použití profesionálních technologií a čistících prostředků, odpovídajících současným požadavkům, je u nás samozřejmostí. Naším prvotním cílem je spolehlivost, odborná péče a ochrana majetku klienta.

KLM Security s.r.o.

Ostraha.

Petra Štaflová

realizace zahrad, parků na klíč úprava parků a zahrad trvalá smluvní údržba nově založených a stavajících výsadeb realizace veřejné a soukromé zeleně práce s motorovou pilou (rizikové kácení) realizace plotů zahrad, oplocenek ap. bourací, vyklízecí práce včetně dopravy půjčovna nářadí prodej mulcovaci kury a kačirku včetně dopravy

ERA STAR s.r.o. - stěhování Praha

Nabízíme profesionální stěhování bytových i nebytových prostor pro firmy i domácnosti v Praze i celé ČR, malování bytů a kanceláří, lakování a úklid po malířích, zajištění mytí oken, vyklízení a montování nábytku, platný ceník služeb na našem webu.

Meron, a.s.

Zařízení pro prádelny. Vybavení prádelen. Dodávka profesionálních, komerčních, hotelových praček, náhradních dílů pro pračky, žehliče, mandly a sušiče, zajištění servisu pro prádelny.

TSH finish s.r.o.

Firma se zabývá převozem zaměstnanců, ubytováním zaměstnanců.Autobusová doprava-přeprava,Pracovní a Personalní Agentura,Pronájem Bus a staveb.Stroju,Dodání vlastních zaměstnancu k vykonání práce v rozsáhlém oboru....

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.