AllforHouse s.r.o.

Legerova 1853/24 , Praha 2 - Nové Město 12000
Praha - hl. město , Praha a okolí

Naše společnost nabízí kompletní služby pro Váš byt, dům i zahradu. Zajišťujeme úklid, mytí oken, čištění koberců, řemeslné, zahradnické i sezonní práce, přestavby. Dále poskytujeme správu nemovitostí zahrnující administrativní i technickou činnost.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Milan Martinec

Realizace staveb,autodoprava

STORMEN,spol. s r.o.

Mironstav s.r.o.

Realizujeme zakázky od 5 do 30 milionu a působíme na Prahu a střední Čechy.

Stavební práce Kohoutek s.r.o.

Hrubé stavby rodinných domů, rodinné domy na klíč, rekonstrukce budov včetně demolicí, dlažby a obklady včetně zámkových, sádrokartony a minerální podhledy, stavby průmyslové (zásobníky plynu, kotelny, sklady výbušnin atd.), stavby občanské (čekárny, dětská hřiště, koupaliště atd.) , malby a nátěry, izolace plochých střech, ploty a oplocení - zámečnické práce, bytová jádra (již od 70 000 Kč možnost splátkového kalendáře), krovy a tesařské konstrukce, dodávka a montáž PVC oken a dveří, veškeré ZTI (voda, plyn, elektro), půjčovna lešení a nářadí.

Petr Kuna

Stavební práce všeho druhu : malování, tapetování, sádrokartonové příčky, rekonstrukce objektů, rekonstrukce bytových jader,fasády..

Opera Universa s.r.o.

Naše firma se zabívá klempířskíma a pokrívačskýma pracema včetně izolacema.,Zednické práce, malování,lakýřina, drobné zámečnické práce, nátěry,atd.Montované haly.

Pvkp stavební, s.r.o.

Plynofikace, vodovody, kanalizace, parovody. Prioritním předmětem podnikání je provádění staveb, výstavba inženýrských sítí a technologických celků s tím souvisejících, montážní práce předizolovaných horkovodních a parovodních systémů jak z klasických ocelových tak i ze skloepoxidolaminátových potrubí. Společnost se dále zabývá prováděním veškerých prací HSV a PSV, s tím že je důraz kladen na provádění veškerých prací vlastní kapacitou.

UM plus, spol. s r.o.

Stavíme objekty pro bydlení, výrobu a služby. Výrobní haly, administrativní budovy, rodinné domy, domky, vily, sportoviště. Nabízíme zateplování, rekonstrukce, modernizace či demolice objektů. Budování inženýrských sítí, komunikací a odstavných ploch. Provádíme sanace betonových konstrukcí, zpevňování kamene, odstraňování průsaků.

UNISTAV CONSTRUCTION a.s.

ALFA stav PV s.r.o.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.