AllforHouse s.r.o.

Legerova 1853/24 , Praha 2 - Nové Město 12000
Praha - hl. město , Praha a okolí

Naše společnost nabízí kompletní služby pro Váš byt, dům i zahradu. Zajišťujeme úklid, mytí oken, čištění koberců, řemeslné, zahradnické i sezonní práce, přestavby. Dále poskytujeme správu nemovitostí zahrnující administrativní i technickou činnost.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Larysa Prodanets

Firma se zabývá kompletní stavební činností v rámci Královehradeckého kraje. Dále děláme kompletní balící práce, jsme schopni Vám vyjít vstříc vašim požadavkům - vše záleží na domluvě!

Pvkp stavební, s.r.o.

Plynofikace, vodovody, kanalizace, parovody. Prioritním předmětem podnikání je provádění staveb, výstavba inženýrských sítí a technologických celků s tím souvisejících, montážní práce předizolovaných horkovodních a parovodních systémů jak z klasických ocelových tak i ze skloepoxidolaminátových potrubí. Společnost se dále zabývá prováděním veškerých prací HSV a PSV, s tím že je důraz kladen na provádění veškerých prací vlastní kapacitou.

AAA STAVBY

Stavební firmy; Stavební firmy - demolice, likvidace staveb; Stavební firmy - stavby na klíč

Petra Štaflová

realizace zahrad, parků na klíč úprava parků a zahrad trvalá smluvní údržba nově založených a stavajících výsadeb realizace veřejné a soukromé zeleně práce s motorovou pilou (rizikové kácení) realizace plotů zahrad, oplocenek ap. bourací, vyklízecí práce včetně dopravy půjčovna nářadí prodej mulcovaci kury a kačirku včetně dopravy

Jaroslav Karásek

Stavební firma působí v jihomoravském kraji.

Mironstav s.r.o.

Realizujeme zakázky od 5 do 30 milionu a působíme na Prahu a střední Čechy.

OPTIMI, spol. s r.o.

Zasklívání lodžií a balkónů originálním, finským systémem OPTIMI-KVADRO se skly bez svislých rámů. Systém je posuvný a zároveň otočný, lze plně otevřít a pohodlně umýt.

KLM Security s.r.o.

Ostraha.

Opera Universa s.r.o.

Naše firma se zabývá klempířskými a pokrývačskými pracemi včetně střešních a pozemních izolací.Zednické práce,sádrokartonové práce, malování,lakýrničina, drobné zámečnické práce, nátěry, montované haly,výškové práce za pomoci horolezecké techniky.

Pavel Pivný

Dodávka a montáže kompletních sádrokartonových systémů včetně izolací, parotěsné folie a požárních řešení staveb.Montáž světelných ramp pro nepřímé osvětlení, montáže výstavních stánků, malířské a obkladačské práce, dokončovací stavební a interiérové práce.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.