HELIOS Tech, a.s.

Přístavní 483/27 , Ústí nad Labem 40007
Ústí nad Labem , Ústecký kraj

Dodáváme vlastní nosné konstrukce pro solární panely včetně montáže. Nosný systém HELIOS Tech z kompozitního materiálu byl speciálně navržen pro fotovoltaické systémy. Realizujeme projekty FV elektráren na klíč - vybereme zájmové území a optimální způsob řešení výstavby (ekonomická a technická analýza, možné způsoby financování, zpracování návrhů konstrukcí, FV panelů, střídačů a elektroinstalace). Pomůžeme Vám zajistit projekt počínaje dokumentací k zahájení výstavby až po kolaudaci elektrárny.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Ing. Jiří Vašíček

Autorizovaný inženýr pro technologické zařízení staveb č. 1001447: projekty inženýrských sítí - voda, kanalizace, plyn, vytápění RD včetně vyřízení UŘ, SP, projekty domovních ČOV, vrtaných studní včetně vyřízení SP a vyřízení dotace Zelená úsporám – solární panely.

Jaroslav Dočkal

Provádíme čištění a mýtí fotovoltaických a solárních panelů nanotechnologií - Celá ČR. Vysočina a Jihomoravský kraj - zemní a výkopové práce,výstavby gabionů.

SOELSO s.r.o.

Nabízíme prodej solární techniky a zařízení.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.