Zdeněk Minařík

U Braňky 1/786 , Lysá nad Labem 28922
Nymburk , Středočeský kraj

Hledáme dlouhodobou spolupráci se spedicí nebo firmou, která by pravidelně vytěžovala naší plachtovou soupravu. Pojištění nákladu máme do 10 000 000 Kč. Jsme ochotni jezdit do celé EU kromě Ukrajiny a Ruska. Nemáme ADR. Naše souprava se skládá z tahače (scania)a návěsu(třístranná shrnovací plachta).

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Karel Šíbl

Provozuji nákladní silniční dopravu, kamionovou dopravu pro ČR, Slovensko,

Juhasz Logistic s.r.o.

Naše společnost Vám nabízí komplexní služby v oboru autodopravy, ať již vnitrostátní, zahraniční, v rámci Evropské Unie i mimo ni a jsme schopni zajistit i leteckou přepravu v rámci zaoceánských destinací. Samozřejmou součástí naší nabídky jsou kromě zajištění dopravy i kompletní služby v oblasti celní deklarace a Intrastatu, přímo v sídle naší společnosti v Hradci Králové.

Inter Star Liberec, s.r.o.

Jsme rodinná, dynamicky se rozvíjející společnost. Zabýváme se mezinárodní kamionovou dopravou a spediční činností. Disponujeme vlastním vozovým parkem složeným výhradně z vozidel splňující emisní normy EURO 5 a EURO 6. Mezi naše hlavní destinace patří Skandinávie a Itálie. Specialitou jsou přepravy na otevřených návěsech.

EPTB s.r.o.

Jsme dopravní společností, zajišťující přepravy nadměrných a těžkých nákladů. Vedle této činností zajistíme pro naše stávající i nové klienty, jak standartní kamionovou dopravu, tak i přepravu kusových zásilek v rámci celé Evropy – i východ.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.