Mevro, s.r.o.

U Oblouku 501/4 , Ostrava-Poruba 70800
Ostrava-město , Moravskoslezský kraj

- rekonstrukce bytů od bytových jader, koupelen, přes vodo - a elektroinstalace po podlahy, malby, kuchyně a zabudované skříně - návrhy a realizace interiérů - dodávky značkových kuchyňských linek Dan Küchen, zakázková výroba bytového a kancelářského nábytku - od pracovních, jídelních a konferenčních stolů po postele se zdravotními matracemi a s motoricky polohovatelnými rošty - prodej stylového nábytku

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

AZ-MONTÁŽE KRALUPY NAD VLTAVOU

Provádíme jádrové vrtání, rekonstrukce stoupaček, revize potrubí, vodoinstalace, plynoinstalace, instalace topení a kompletní instalaterské práce.

ABC Harmanček, s. r. o.

Truhlářské práce - výroba nábytku na zakázku i s montáží: kuchyně, skříně, interiéry, stavební práce: výkopové práce a stavby RD na klíč

Truhlářství Karel Doležal

Vyrábíme sedací nábytek na zakázku, tvarové a ohýbané překližky, židle, stoly a křesla. nábytek pro divadla a kina

Roman Vojáček

Realizuji instalatérské a topenářské práce, rekonstrukce bytových jader.

NoBu stav s.r.o.

Stavby, přestavby a rekonstrukce obytných domů, půdní vestavby, sádrokartony,obklady, dlažby, štuky, zateplení a izolace, rekonstrukce koupelen a bytových jader, zemní a výkopové práce, chodníky, zámková dlažba, sanace objektů a vlhkého zdiva, hydrolizolace.

OPTIMI, spol. s r.o.

Provádíme zasklívání lodžií a balkónů originálním, finským systémem OPTIMI-KVADRO se skly bez svislých rámů. Systém je posuvný a zároveň otočný, lze plně otevřít a pohodlně umýt.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.