KOFR-ELSPO

U dráhy 144, , Zlín-Louky 76302
Zlín , Zlínský kraj

Provádíme záruční a pozáruční opravy drobných domácích spotřebičů a mikrovlných trub. Prodáváme doplňky, příslušenství. Servisní centrála Moulinex. Servisované značky AEG, Aqua Vac, Braun, Bravo, DeLonghi, Electrolux, ETA, Hoover, Kenwood, Krups, Liv, Moulinex, PROFI-EUROPE, Progress, Rowenta, Remington, Tefal, Varta, Zanussi, Zelmer. Zásilková služba.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

TCELE s.r.o.

Společnost TCELE s.r.o. je výhradním zastoupením značky E+E Elektronik (měření vlhkosti vzduchu, průtoku a CO2) pro Českou republiku a přímým zastoupením značky Schaller Messtechnik (měření vlhkosti materiálu). Rovněž se zabýváme návrhy obvodových schémat a výrobou speciálních desek plošných spojů, převodníků a modulů. Jsme schopní navrhnout a dodat elektroniku, čidla a jednoduché řízení pro nové i stávající jednoúčelové přípravky, případně zastřešit dodávku celého stroje nebo zařízení.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.