SW Systems s.r.o.

Bernolákova 1190/4 , Praha 4 14200
Praha - hl. město , Praha a okolí

Naše firma se zabývá převážně Outsourcingem IT/IS. Tyto služby zajišťujeme pro několik firem různých velikostí, kde se staráme o oblast IT buď kompletně, nebo o její část – podle potřeb zákazníka. Provozujeme webhostingové služby a jsme registrátoři ENUM domén. Máme dealerské smlouvy se všemi významnými českými velkoobchody s výpočetní technikou a elektronikou, jejichž nabídku zprostředkováváme i pomocí vlastního e-shopu eshop.swsystems.cz (a naše společnost je také tvůrcem jeho kompletního databázového i obchodního řešení). Dokážeme mimo jiné prodávat produkty Dell napřímo. Jsme autorizovanými partnery AVG Technologies CZ. Naši technici mají rozsáhlé zkušenosti s Windows Active Direktory a Microsoft Exchange. Staráme se o servery na VMware Infrastructure a EMC Storage. Provozujeme servery i na platformě SUSE Linux Enterprise Server. Hostingové servery provozujeme na Debian Linux.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Gregor

Prodáváme počítače, programy a příslušenství Provádíme i servis počítačů a příslušenství. Provádíme instalaci, aktualizaci a reinstalaci operačních systémů, ovladačů a softwaru. Prodáváme a opravujeme také vysílačky, antény a příslušenství.

PROTON Services s.r.o.

Hardware - instalace, poradenství; Hardware - sítě; Počítače - servis

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.