Brastav - terasy s.r.o.

Nová Ves 15 , Pohořelice 69123
Brno-venkov , Jihomoravský kraj

Prodej a certifikovaná montáž bezúdržbových venkovních teras Twinson O-Terrace, bezúdržbových obkladů fasád a říms z materiálu Twinson O-Wall a Murvinyl, O-Terrace, Twinson Basic, belgického výrobce Deceuninck, se zárukou na materiál 25 let

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Zdeněk Pavlíček

Josef Kačkovský

fasády, fasády-čištění, obklady, dlažby, stavební firmy-stavby na klíč.

Mironstav s.r.o.

Realizujeme zakázky od 5 do 30 milionu a působíme na Prahu a střední Čechy.

Pavel Vrtal

Firma nabízí provádění strojních omítek.

Miloš Heřman

Provádíme zednické práce, obklady, pokládku dlažby, rekonstrukce koupelen a bytových jader,zámková dlažba,ploty,sádrokarton,subdodávkou elektro a vodoinstalace,bagrování minibagrem a kontejner

Top Dan Servis s.r.o.

Firma sa zaoberá komplet stavební činností.

Rudolf Váňa

Sádrokartony, štuky, malířské práce, domy na klíč, stavební technik,bytového designér, zednické práce, dlažby, rekonstrukce bytů a bytových jader.

DS STAVBY BRNO s.r.o.

Jsme stavební společnost s 30-ti letou praxí a 17-ti letou tradicí. Provádíme výstavbu s orientací na pasivní a nízkoenergetické domy na klíč, výstavbu občanských budov a zdravotnických zařízení, rekonstrukce a opravy rodinných, bytových domů.

INTERWAND.CZ s.r.o.

Systémové mobilní příčky prosklené i plné, bezrámové skleněné příčky, luxferové stěny, posuvné a křídlové skleněné dveře, nerezová madla, eloxované U profily. Skleněná zábradlí, sprchové kouty. Specializujeme se na zakázkovou výrobu ze skla a nerezu.

LANE-VEŠKERÁ STAVEBNÍ ČINNOST

Komplexní služby nabízené firmou Ladislav Neubauer zahrnují rekonstrukce bytů a bytových jader, malířské, zednické a lakýrnické práce, obkladačské práce, úpravy interiérů, pokládku podlah, bourací práce, zajištění stavebního povolení a další.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.