Rudolf Plecháč STA - MONT

Lyžařská 250 , Janské Lázně 54225
Trutnov , Královéhradecký kraj

Stavební firma zabývá se stavební výrobou a provozující stroje a dopravu pro zemní práce.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

BROS BAU, s.r.o.

Rekonstrukce a novostavby bytových a průmyslových objektů, rekonstrukce zdravotnických a stravovacích provozů, stavba objektů "Na klíč", půdní vestavby, fasády, rodinné domy.

Noveli Business, s.r.o.

Společnost poskytuje služby v oblasti výstavbových a rekonstrukčních prací.

A.L.C.Z. Logistic s.r.o.

Naše společnost provozuje skladový areál v Praze 9 Horních Počernicích, kde poskytuje ucelené logistické služby včetně autodopravy. Od začátku roku 2016 dovážíme vysoce kvalitní olivové oleje z oblasti Malaga

DS STAVBY BRNO s.r.o.

Jsme stavební společnost s 30-ti letou praxí a 17-ti letou tradicí. Provádíme výstavbu s orientací na pasivní a nízkoenergetické domy na klíč, výstavbu občanských budov a zdravotnických zařízení, rekonstrukce a opravy rodinných, bytových domů.

ATIS spol. s r.o.

Stavební firma s působností v Praze a okolí, zaměřená na opravy fasád a střech, vč. zateplení. Rekonstrukce a výstavba bytových a nebytových objektů, inženýrská činnost, spočívající v přípravě a realizaci staveb vč.výkonu technického dozoru investora. Práce provádíme v Praze a okolí!

Josef Koudelka

Prodej a rozvoz ovoce a zeleniny.

Jiří Jarma

Bytová - výstavba; Elektrikáři; Fasády, Fasády - čistění; Instalatéři; Klempířství, klempíři

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.