ROLC s.r.o.

U Josefa 116 , Pardubice II - Cihelna 53009
Pardubice , Pardubický kraj

Realizace zahrad na klíč, zpracování návrhu zahrady, provedení zahradních úprav a staveb, zemních prací, oplocení a chodníků, odvodnění pozemků. Pokládka travních koberců, výsadby keřů, stromů, budování zahradních a okrasných jezírek. Zakládání a údržba zeleně, seč travnatých ploch včetně zanedbaných, rizikové kácení stromů, frézování pařezů, řez živých plotů, likvidace plevele herbicidy, letní i zimní údržba komunikací, dopravní značení, zpracování účetnictví, školení a poradenství.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

green david s.r.o.

Specializujeme se na návrhy, realizace a údržby zahrad a veřejných prostranství. Zajišťujeme kompletní sadovnické úpravy, zahradní stavby, závlahové systémy, stavby z kamene nebo zahradní jezírka.

Mdorado s.r.o.

Jsme firma, která provádí zahradnické a úklidové práce. Vytvoříme jakýchkoliv váš sen nebo uděláme individuální požadavek. Děláme osobní a komerční požadavky podle vaši potřeby. Ceny vytvoříme spolu s vámi na místě nebo s našim technologem on-line přes telefon, e-mail.

Petr Malenčuk

Nabízíme vám kompletní údržbu zeleně a komunikací po celý rok - zajištění zimní údržby chodníků v areálů firem, obcí, měst a obchodních center, kde jsme schopni v krátkých časových lhůtách provést kompletní zásah od ručního odstranění sněhu z chodníků, vstupů do budov, úklid chodníků atd.

ZAHRADY-NEJGARDEN.CZ

Naše firma nabízí komplexní služby v oblasti péče o zahradu: instalaci automatických zavlažovacích systémů, zakládání nových zahrad či rekonstrukci vzrostlých zahrad, průběžnou údržbu zahrad,péči o trávník.

Stanislav Volavka

Jsme zahradnická firma, která nabízí kompletní služby v oblasti zahradnictví. Zabýváme se realizací zahrad, od první prohlídky terénu, přes konzultaci, vytvoření návrhu, samotnou výsadbu, až po celkovou údržbu zahrady i s jejich následnou údržbou.

Milan Holub

Provádím různé druhy práce: drobné zednické práce, údržbu nemovitostí, údržbu zahrad a ostatní řemeslné práce. elektroinstalace,silnoproudé instalace,sádrokartony,suché stavby,žaluzie

HM, s.r.o.

Firma se zabývá prodejem a servisem zemědělské techniky, vinařské techniky a technologií.

Václav Voráček

Provádíme mulčování příkopů, vyřezávání dřevin a služby v lesnictví. Kácení stromů, i rizikové kácení stromů. Dále provádíme štěpkování.

FULLCRUM servis, s.r.o.

Zámečnické práce, stavební práce, komunální práce, zemní a výkopové práce

Radim Hofbrucker

Provádíme sekání pozemků, úpravy zahrad, zemní práce a zahradnické služby včetně malých výměr.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.