Elektro HERINK s.r.o.

Wenzigova 79/8 , Plzeň 30100
Plzeň-město , Plzeňský kraj

Výroba konzol, stožárů a příslušenství pro montáž antén a sat. parabol. Velkoobchodní prodej výrobků značek Alcad, Ikusi, Macam, Unaohm, Toner, Schwaiger, Fracarro, Cavel, Parat aj. Montáž televizních a satelitních antén a rozvodů.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Pavel Olič

Provádím elektromontáže na klíč. Zajišťuji zapojení elektrických spotřebičů, revizi rozvodů elektřiny i zpracování elektrodokumentace. Elektroinstalace zajišťuji v rodinných domech, bytech a provádím také údržbu nebytových prostor a veřejného osvětlení. Provádím zapojení i demontáže elektrických zásuvek, montáže hromosvodů i instalace osvětlení. Nabízím prodej, montáž, servis veškerých čerpadel do jímek, vysokotlakých jímek, čerpadel do studny i zahradních čerpadel.

Jan Smola

Jsem elektrikář a nabízím elektro práce.

Zdeněk Černý

Provádím odborné revize elektro a zároveň provozuji masážní salon: Naší specializací je klasická rekondiční masáž, masáž nahřátými lávovými kameny a baňková masáž. Veškeré tyto masáže provádí specializovaný masér s dlouholetou praxí p. Zdeněk Černý Více zde: http://masazni-salon-zdenda.webnode.cz/

Petr Šváb

Dodání a instalace zařízení pro příjem signálu pozemní TV (DVB-T/T2) a satelitní TV pro pro jednoho uživatele i pro celý domovní komplex.

HVAC servis s.r.o.

Naše společnost se zabývá dodávkou, montáží a servisem klimatizačních zařízení, tepelných čerpadel, vzduchotechnikou a vytápěním. Společnost působí v oboru residenčního bydlení. Také se zabýváme dodávkami pro průmyslové využití, farmacii, zdravotnictví. Zdarma pro Vás zpracujeme návrh a cenovou nabídku. Stavebním firmám nabízíme dlouhodobou spolupráci a výhodné ceny. Těšíme se na budoucí spolupráci.

OES s.r.o.

Provedeme technické práce, realizaci silových elektroinstalací a osvětlovací techniky průmyslového i bytového charakteru. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací a tepelných čerpadel. Zrealizujeme požární signalizaci ( EPS),zabezpečovací systémy (EZS),digitální i analogové vstupní audio a video systémy. Provedeme dodávku instalaci solárních teplovodních i fotovoltalických panelů, zajistíme i zapojíme požadované spotřebiče. Dodáváme světelné zdroje a svítidla.

PZ PLast s.r.o.

Provozujeme: nákladní přepravu do 3,5 t, ostrahu majetku a osob, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů

Jaroslav Hrdina - Elektroservis

Provádíme elektroinstalace, elektromontážní práce.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.