Petr Novotný

Jaroslava Ježka 1101/20 , Lovosice 41002
Litoměřice , Ústecký kraj

Přípravné stavební práce Petr Novotný - Novotný a spol. Provádíme tyto následující stavební práce: Přípravné a dokončovací stavební práce. Provozování vodovodů a kanalizací a úprava a rozvod vody. Svařování kovů a jiného materiálu. Úpravy stavebních povrchů. Odvoz a likvidace odpadů a stím spojené úklidové práce. Bourací a výsekové práce. Likvidace staveb. Výkopové práce. Lešenářské práce. Zemní práce. Půjčování movitých věcí. Kontakt: Petr Novotný, Jaroslava Ježka 1101/20, Lovosice 41002 IČO: 726 24 086, mob.: +420 722 717 995, email : stavby@atlas.cz.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Milan Jurnikl

Naše firma funguje na trhu úspěšně již od roku 2004 a zabýváme se výstavbou rodinných domů od základů až po realizaci interiéru a exteriéru domu.

Legasy AS s.r.o.

Zednické práce, rekonstrukce, fasády, sádrokartony, výkopové práce, bourací práce, úklidové služby

FULLCRUM servis, s.r.o.

Zámečnické práce, stavební práce, komunální práce, zemní a výkopové práce

Vladimír Štork

Firma se zabývá kompletní kovovýrobou a svařováním po celé České Republice.

ZEMCAT s.r.o.

Provádíme přepravu a likvidaci stavebních, ostatních a nebezpečných odpadů, vyrábíme velkoobjemové kontejnery, provádíme zemní práce, demolice, výstavbu komunikací a inženýrských sítí, zajišťujeme čištění průmyslových zařízení a jímek. Jsme českým výrobcem a dodavatelem natahovacích kontejnerů typu Avia a Abroll. Dále realizujeme výrobu vanových a skladových kontejnerů různého provedení podle požadavků zákazníků a nově také dodáváme stavební buňky.

František Petružálek

Firma se zabývá kompletní autodopravou do 12tun, odvozem sutě a odpadů, zemní činností, bourací a demoliční činností a výkopy. Působíme v Praze a Středočeském kraji.

L.N.O., s.r.o.

Nabízíme Vám široké spektrum činností v oblasti životního prostředí od poradenství, řízení projektů a zpracování provozní dokumentace přes sanační a demoliční práce, nakládání s odpady a vzorkování až po provoz biodegradačních ploch. Máme k dispozici tým zkušených odborníků, kteří jsou zárukou kvalitně odvedené práce.

ABS - stavební společnost, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky stavebních prací včetně staveb na klíč a to především průmyslových objektů, občanských a administrativních budov, rodinných domů a bytů, inženýrských sítí a projekčních prací. Dále nabízíme rekonstrukce objektů a bytů

Moravia-Malstav s.r.o

Provádíme veškeré stavební, zemní, výkopové, obkladačské či sádrokartonářské práce, základové desky a rodinné domy na klíč.

Pavel Urbánek

Pokládáme dlažbu a obklady v interiérech i exteriérech. Zabýváme se realizacemi klasických kamenných a zámkových dlažeb či keramických obkladů. Zajišťujeme realizace zděných, dřevěných či montovaných staveb. Dodáváme a montujeme okna i dveře.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.