Milan Šelmeci - soukromá firma

Lomnice 243 , Lomnice 243 79302
Bruntál , Moravskoslezský kraj

Služby prováděné zemědělskými stroji. Nabízíme pronájem zemědělských strojů včetně obsluhy, pokos píce, obracení a shrnování povadlé píce a sena, senážování sběracími vozy, lisování do kulatých balíků, balení do strečfolie včetně svozu a uložení, rozmetání, vyvážení vyhrnování chlévské mrvy, dodání a doprava krmení, doprava do 3,5 t nad 3,5 t a ostatní zemědělské služby.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

AGROCENTRUM ZS, s.r.o.

Základním pilířem je prodej a servis traktorů, sklízecích mlátiček a lisů MASSEY FERGUSON a traktorů VALTRA. Zajišťujeme i prodej a servis strojů pro lesnictví, především speciální lesní traktory VALTRA, navijáky a vyvážecí soupravy a různé štěpkovače. V sortimentu jsou i komunální stroje, traktory MF, LS, sekačky WALKER a STIGA a další malá mechanizace. Nedílnou součástí jsou také dodávky olejů , ale i dalšího spotřebního materiálu, jako síťoviny, folií, spotřebních ND a nářadí.

HM, s.r.o.

Firma se zabývá prodejem a servisem zemědělské techniky, vinařské techniky a technologií.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.