Donau Trading, s.r.o.

Čechova 52 , České Budějovice 37001
České Budějovice , Jihočeský kraj

Čelní nakladače. Buldozery. Dozery. Traktorbagry. Mobilní Bagry. Pásová rypadla. Minibagry. Smykem řízené kompaktní nakladače. Minidempry. Kompresory. Teleskopické Manipulátory. Jeřáby. Válce. Gradery. Hydraulická a bourací kladiva. Elektrocentrály. Drobná mechanizace. Drtiče a třídiče. Lopaty. Příslušenství VTN. Engcon. Beranidla s bočním úchopem Movax. Kráčivá rypadla Euromach. Sandvik demoliční a lomařská branže. Nové drtiče Rockster. DOOSAN stavební stroje IMPORT/PRONÁJEM SERVICE. Hydraulické ruky Cormach. Nové sací bagry Watermaster. Baggerpomp. Mietpreise. Reference jsou International Magazine Sandvik, Doosan infracore, Doosan. Sportovní a terénní vozy.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Petr Sedláček

V PŘÍPADĚ, ŽE NÁS OSLOVÍTE PŘES AAA - INFORMUJTE NÁS O TOM = ZÍSKÁTE NACENĚNÍ ZDARMA !!! Prodej použitých a nových značkových německých a rakouských lešení Layher, RUX,Plettac,Hünnebeck, Alfix,Assco,Baumann,MJ, Ringer - hliník i ocel/pozink. Lešení fasádní,modulová,pojízdná a pomocná.Stavební vrátky,výtahy a jeřáby. Systémy stropních i stěnových bednění,stojky,mobilní oplocení.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.