Pavel Rozmahel

Konrádova 9 , Brno 62800
Brno-město , Jihomoravský kraj

Provádíme kompletní rekonstrukce bytových jader nejvyšší možnou rychlostí cca 5-9 kalendářních dnů, dle druhu a náročnosti zakázky, při používání nejmodernějších stavebních materiálů a stavební chemie. Rekonstrukce koupelen i ve starší bytové zástavbě a rodinných domech, pokládku obkladů a dlažeb vše na klíč s dodáním Vámi vybraných materiálů a zařizovacích předmětů. Potřebné projekty a statiku zajistíme. Možné zajistit i ostatní zkušené řemeslníky. Elektrikář silno i slaboproud, instalatér, topenář, podlahář - pokládka veškeré podlahové krytiny, truhlář - výroba kuch. linek a vestavěných skříní, natěrači, malíři, kominíci.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Mejtostav ps s.r.o.

Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti rekonstrukce staveb, od zaměření, zpracování projektové dokumentace až po vlastní realizaci stavby. Realizujeme rekonstrukce domů, bytů, bytových jader, přestavby, půdní vestavby, rekonstrukce střech, sádrokarton, rozvody, zateplení, fasády, zateplené fasády, obklady, dlatby.

Milan Billý

Provádíme veškeré zednické práce, štuky,omítky,malování,lepidlo s perlinkou, fasády, obklady,dlažbu,bourací práce,výkopové práce,zámkové dlažby,obrubníky,plot, ztracené bednění

NP STAV s.r.o.

Provádíme zednické práce: rekonstrukce - sádrokartony - fasády - obklady - dlažby - novostavby - bytová jádra - tesařské a truhlářské práce

Vojtěch Sedláček

Stavební Firma veškeré stavební práce Levně

Petr Špiláček

Provádíme stavební práce, dokončovací práce a malířské práce. Rekonstruujeme byty i domy.

Lesostavby Třeboň a.s.

Mezi hlavní náplně naší společnosti Lesostavby Třeboň a.s. patří: výstavba komunikací – od lesních cest až k silnicím, náročné ekologické stavby – revitalizace vodních toků, vodohospodářské stavby – výstavbu a rekonstrukce rybníků, vodních toků, čistíren odpadních vod, vodovodů a kanalizace bytová výstavba

Chitussi-6, spol. s r.o.

Provádíme kompletní realizace staveb, ploty, přestavby bytu, venkovní dlažby, vnitřní dlažby, obklady, sádrokartony, střechy, komíny. Zajistíme i výstavbu a osazení jímek, čističek odpadních vod. Nabízíme také možnost zpracování projektové dokumentace, stavebních plánů a zajištění posudku certifikovaným odborníkem na statiku objektu.

Jiří Hnaťuk

Zabýváme stavební činností, specializujeme se na montáže suchých staveb. Dále se zabýváme i přestavbou bytových jader a úpravou interiérů. Dokážeme zrealizovat kompletní rekonstrukci bytů i rodinných domů. Upřednostňujeme přímé zadavatele. Ručíme za kvalitu odvedené práce.

R&R Zednictví

Nabízím rekonstrukce bytových jader, základové desky, kompletní rekonstrukce, fasády.

Elektropráce Spáčil, s.r.o.

Provádění elektroprací na klíč. Rekonstrukce elektroinstalací bytových i nebytových objektů. Montáže protipožárních a přístupových systémů.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.