HORKA stavební, spol. s r.o.

ul. Dobročovická / U Obory , Úvaly 25082
Praha-východ , Středočeský kraj

Pondělí 08:00 - 12:00 13:00 - 16:00
Úterý 08:00 - 12:00 13:00 - 16:00
Středa 08:00 - 12:00 13:00 - 16:00
Čtvrtek 08:00 - 12:00 13:00 - 16:00
Pátek 08:00 - 12:00 13:00 - 16:00
Sobota po telefonické dohodě
Neděle zavřeno

Stavební firma specializující se na pokládky zámkových a velkoplošných dlažeb, výstavby plotů, montáže gabionů, výstavby inženýrských sítí, sportovišť. V Úvalech u Prahy je možné shlédnout ojedinělou výstavní plochu předních výrobců betonových dlažeb a tvarovek. Nabízíme kvalifikované poradenství, firma vlastní autorizaci ve vodohospodářských stavbách, zajišťuje inženýrskou činnost - vyřizování stavebního povolení, TDI. Strojové vybavení - JCB, Locust, Avia kontejner, Iveco. Prodej suchých směsí, štěrků, nářadí.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Zemní a dopravní stavby Hrdý Milan, s.r.o.

Provádíme demolice, stavební práce, inženýrské sítě, recyklace - stavebních odpadů, strojní zemní práce, práce s autojeřábem.

BETONOVÉ PLOTY PRAHA

Vyrábíme, montujeme a prodáváme betonové ploty pro obchodní a průmyslové objekty. Nabízíme okrasné betonové ploty pro domy a zahrady. Zajistíme dopravu betonových plotů po celé ČR. Plot z betonových desek vám můžeme přivést i osadit na vašem pozemku.

ANARKADA s.r.o.

Firma dělá veškerou stavební činnost.

SYTYS.cz s.r.o.

Realizujeme výstavbu a rekonstrukci silnic,parkovišť,chodníků a dalších zpevněných ploch, cyklostezek,polních a lesních cest,zemní práce a terénní úpravy revitalizace městských parků, ulic, náměstí.Výstavba, rekonstrukce vodovodních a kanalizačních sítí měst a obcí vč. přípojek, protipovodňová opatření, hydrotechnické stavby, úprava koryt vodních toků provádění betonových monolitických konstrukcí, inženýrských objektů, zdí a retenčních nádrží, pozemní stavitelství – občanské a průmyslové stavby

UM plus, spol. s r.o.

Stavíme objekty pro bydlení, výrobu a služby. Výrobní haly, administrativní budovy, rodinné domy, domky, vily, sportoviště. Nabízíme zateplování, rekonstrukce, modernizace či demolice objektů. Budování inženýrských sítí, komunikací a odstavných ploch. Provádíme sanace betonových konstrukcí, zpevňování kamene, odstraňování průsaků.

Milan Tököli

Realizace fasád, zednických prací,pokládka zámkové dlažby,zemní a výkopové práce

Ján Kubis

Dodání a montáž obloukových hal. Opláštění hal textilií, hliníkem KOB, soluxem.

WendaWood s.r.o

Firma se zabývá správou nemovitostí a výstavbou rodinných domů.

Ján Pál

Kameník - podezdívky, renovace kamene, opěrné zdivo pískovec. Zednické práce. Ploty a oplocení. Rekonstrukce bytových jader.

FIRMA BUDOWLANA "KISBUD" MARIUSZ KISZŁO FILIP KISZŁO SPÓŁKA CYWILNA

Provádíme stavební práce, strojní omítky, lité podlahy, zejména fasády. Provádím zemní a výkopové práce (práce minibagrem - výkop základů, bazénů, jímek, úprava pozemku,

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.