Pavel Koníček - kuchyně -TRUKO-

Puškinova 825 , Úpice 54232
Trutnov , Královéhradecký kraj

Zabýváme se především výrobou kuchyňských linek včetně montáže.Provádíme i montáže kuchyní od jiných výrobců ( Oresi, Ikea atd. ). Dodáváme zásuvky na kuličkových pojezdech s tlumením dovírání, jakož to i závěsy dvířek s tlumením dovírání. Dřezy FRANKE, Blancoflex, ALVEUS, NORMA. Vodovodní baterie stojánkové nebo sprchovací. Můltifunkční sloupy, odpadkové koše atd... Množství doplňků dle požadavku zákazníka. Zhotovujeme i kancelářské vybavení a další nábytek dle požadavku zákazníka. Z masívu zhotovujeme schodnice i podstupnice ke schodištím ( borovice, jasan, buk). Výroba vroubkované kulatiny pro výrobu nábytkových kolíčků. Zhotovujeme výkresy ve 3D provedení s kalkulací ceny. Služba je zpoplatněna v případě realizace je tato částka odečtena, takže naši zákazníci mají tuto službu zdarma!!! Dále zhotovujeme patrové postele z masivu (buk), zahradní lavice a stoly( smrk, borovice), dveře (smrk, borovice, jasan). Montáž našich výrobků zajišťujeme po celém uzemí CZ včetně vlastní dopravy.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

ABC Harmanček, s. r. o.

Truhlářské práce - výroba nábytku na zakázku i s montáží: kuchyně, skříně, interiéry, stavební práce: výkopové práce a stavby RD na klíč

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.