Jan Hauzr

U Koupaliště 809 , Chodov 35735
Sokolov , Karlovarský kraj

Suché a mokré tryskání ocelových konstrukcí, mostů, věží, potrubních mostů, techn. zařízení včetně bet. konstrukcí. Čištění tlakovou vodou - ocelové konstrukce (haly, mosty, věže, tech. zařízení, atd.), beton a kámen. Metalizace - žárové stříkání kovem Al, Zn a Zinacor, natěračské práce, výše uvedených objektů tuzemskými a zahraničními NH (Hempel, Feidal, Ameron.Tikkurila, atd.).

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Daniel Spáčil

Zajišťuji služby v oboru malířské a natěračské práce.

Pavel Koňařík

Malířské a natěračské práce, nátěr fasád, benádské štuky a mramory, fládrování, stará patina, malby a nápisy na fasády, písmomalířské práce, lidový malíř (dle předlohy jakýkoli obraz, portrét).

David Bělohradský

Jsme malíři s dlouholetou praxí poskytující své služby - Malířské práce - malování bytů, rodinných domů, kanceláří, firem, nátěry fasád, stěrkování stěn a štukování. Působíme na Vysočině a Středočeském kraji,

Pavel Látal

Malířské a natěračské práce.

Yan Kazhemiaka

Zabýváme se stavební činností. Provádíme rekonstrukce bytů a bytových jader,omítky, štuky,benátské štuky,sádrokartony,podlahy,obklady+dlažby,dokončovací zednické práce, instalatérské práce,tapetování a malířské práce.

Roman Vobejda

malíři a natěrači

stavební práce MARKL - Dušan Markl

Provádíme lepenkové střechy, natěračské a malířské práce, fasádní nátěry, zateplení. Stěhovací služby. Výkopové práce, domácí a uklízecí, obkládání koupelen.

Jaroslav Mikulica

Nabízím malířské a natěračské práce. Věnuji se malbě bytů, domů, nebytových prostor, hal, škol a kanceláří. Zajišťuji nátěry oken, dveří, střech, topení, fasád, podlah, kovových prvků a konstrukcí.

Václav Jindra

Firma dělá natěračské práce, výškové práce nátěry střech, pronájem plošin

Jaroslav Němeček

Provádíme malířské a natěračské práce, tapetování, návrhy,úklid

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.