Petr Kobliha

Nupaky 296 , Nupaky 25101
Praha-východ , Středočeský kraj

Provádíme veškeré topenářské a vodoinstalační práce. Včetně dodávky materiálů. Dodáváme veškeré u nás dostupné materiály, včetně montáže. Poskytujeme pětiletou záruku na námi provedené práce. Těšíme se na Vaši spolupráci.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Topenáři Vysočina.cz

Nabízíme Vám komplexní topenářské a instalatérské služby. Dodání a montáž plynových kotlů, tepelných čerpadel, solárních systémů, automatických kotlů na tuhá paliva, kotlů na tuhá paliva s ručním přikládáním. Uvedení do provozu a servisní služby. Kotlíkové dotace - vyřízení a realizace.

Zdeněk Vokolek

Provádíme rekonstrukce koupelen. Nabízíme zednické, klempířské, pokladačské a obkladačské práce , prodej štěrky a písky,doprava nákladním auto sklápěč AVIA

Bronislav Vyrubalík

Nabízíme topenářské služby včetně servisu a oprav kotlů, kotelen a radiátorů. Instalace kamen.

VUSTE ENVIS s.r.o.

Činností naší společnosti jsou odečty a rozúčtování, měření regulace tepla a vody, rekonstrukce tepelných zdrojů, výroba a prodej a morozdělovače RTN E-92 a rekonstrukce rozvodů vody a plynu.

INSTAMA, s.r.o.

Naše firma provádí instalatérské a topenářské práce.

Oldřich Podzimek

Firma realizuje zakázky v oboru VODA-PLYN-TOPENÍ.

Martina Švertnerová

Provádíme veškeré instalatérské, topenářské, plynařské a zednicko-stavební práce: voda, topení, plyn, podlahové topení, kotlíkova dotace, kotle, solární systémy, tepelná čerpadla - odpady, kanalizace, čističky odpadních vod (ČOV)-TOPAS, nádrže, žumpy, septiky, montážní šachtice

Zdeněk Rajbr

Realizuji instalatérské a topenářské práce. Dále se zabýváme montáží tepelných čerpadel a klimatizací.

Milan Svobodný

Kompletní instalatérské, topenářské a plynařské práce. Jihočeský kraj.

Zdeněk Hudeček

Naše firma nabízí volné kapacity na kompletní instalatérské a topenářské práce jako jsou rozvody vody, topení, kanalizace, podlahového topení, montáže kotlů. Dále realizujeme dodání a montáž tepelných čerpadel dle dohody s klientem.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.