Beskydské rehabilitační centrum, spol. s r.o.

Čeladná 42 , Čeladná 73912
Frýdek-Místek , Moravskoslezský kraj

Odborný léčebný ústav Beskydské rehabilitační centrum Čeladná (dále jen BRC) se nachází v podhůří Beskyd. Díky mimořádně příznivým klimatickým podmínkám a vysoké úrovni odborné péče je BRC vyhledávaným zdravotnickým zařízením se specializací na léčebnou rehabilitaci. Cenné profesní zkušenosti v léčbě pohybového aparátu, oběhového ústrojí i nervových onemocnění navazují na tradici původních Lázní Skalka, založených v roce 1902, a ročně přilákají přes 3 000 pacientů. Léčba je poskytována v 6 léčebných domech umístěných v parku, který volně přechází do lesa. Apartmánový dům Lara navíc nabízí komfortní ubytování a wellness služby.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Mamun s.r.o.

Nově otevřená indická restaurace. Nabízíme široký sortiment tradičních indických a bangladéšských pokrmů připravovaných podle receptů, které se v Indii a Bangladéši předávají z generace na generaci. Příjemné prostředí, nabídka poledního menu.

Zdeněk Černý

Provádím odborné revize elektro a zároveň provozuji masážní salon: Naší specializací je klasická rekondiční masáž, masáž nahřátými lávovými kameny a baňková masáž. Veškeré tyto masáže provádí specializovaný masér s dlouholetou praxí p. Zdeněk Černý Více zde: http://masazni-salon-zdenda.webnode.cz/

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.