EKOME, spol. s r.o.

Tečovská 257 , Zlín-Malenovice 76302
Zlín , Zlínský kraj

Rozhodující činností je autorizované měření emisí stacionárních zdrojů. Měření prašnosti a chemických látek v pracovním a vnitřním ovzduší. Měření expozice hluku v pracovním a mimopracovním prostředí. Zpracování odborných posudků, rozptylových a hlukových studií. Ověřování emisí skleníkových plynů - verifikace. Navazující činnosti - poradenství v ochraně ovzduší. Operativní řešení požadavků zákazníka. Krátké dodací termíny protokolů o autorizovaném měření emisí. Spolupráce na odborné úrovni s celou řadou firem, se vztahem k ochraně ovzduší (filtry, spalovny, výrobci barev atd.). Členství v ALME - asociaci autorizovaných laboratoří pro měření emisí s pravidelnou účastí v okružních testech. Nepřetržité zvyšování odborné způsobilosti pracovníků, kvality měřících zařízení a vybavování novými přístroji pro měření emisí a laboratorní zpracování.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

EKOLA group, spol. s r.o.

Poskytujeme měření hluku, lokalizace zdrojů hluku, akustické studie, studie osvětlení a oslunění, návrhy opatření, monitoring, hlukové mapování, GIS, dokumentace, posudky EIA, SEA, služby v územním a stavebním řízení, VVURÚ, biologické průzkumy. Provádíme návrhy a realizace prostorové a stavební akustiky, akreditovaná měření hluku, světla, prachu, vibrací, ovzduší, mikroklima, Dodáváme zvukoměrnou techniku Norsonic, akustickou kameru, hlukový software Cadna A, Cadna SAK, Bastia

Xante, s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, ekologie a koordinace BOZP na stavbách.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.