SPARKYS s.r.o.

Panská 7/890 , Praha 1 11000
Praha - hl. město , Praha a okolí

Již 10 let se pohybujeme na trhu hraček a dárků. Díky dlouholetým a především prověřeným kontaktům a dodavatelům jsme pro vás schopni zajistit jakékoliv reklamní hračky a dárky ušité přesně na míru vašim potřebám, dále zajistíme pořádání dětských dnů a akcí, víkendů "pro celou rodinu". Pokud máte jakýkoliv nápad nebo chcete naopak poradit, neváhejte a kdykoliv nás kontaktujte. Těšíme se na Vás!

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

SKY Promotion s.r.o.

Jsme kreativní reklamní a produkční agentura.Nabízíme komplexní reklamní služby od návrhů až po realizace a výrobu. Působíme v oblasti reklamy, grafiky, potisků, výšivek, zakázkového potisku bot, tvorby webových stránek a eshopů. Nabízíme reklamní textil, pracovní oděvy a obuv, reklamní a dárkové předměty. Zajišťujeme golfové turnaje, firemní akce na klíč a další nevšední zážitkové eventy.

REKLAMA CENTRUM

Jsme přímým výrobcem a dovozcem reklamních předmětů a dárků. Zkušenosti a obchodní zástupce v Hong Kongu je záruka kvality a nejlepších cen. Jsme výhradní distributor značky Chevignon. a autorizovaný distributor značek Slazenger, Parker, Balmain, Laguiole. Provádíme tamponový tisk, sítotisk a další technologie.

Afes s.r.o.

Nabízíme materiál pro tvorbu obrázků a mandal barevnými písky. Kreativní sady jsme začali nabízet v rámci veletrhů po celé republice, firma se rozrůstala a v současné době jsem rozšířili naši nabídku o potisk reklamních a dárkových předmětů UV tiskárnou. Fungujeme jako sociální podnik - zaměstnání u nás najdou především rodiče malých dětí v rámci flexibilních úvazků.

SVITAVSKÁ TISKÁRNA s.r.o.

Tisk, grafické služby Jsme sice malá firma, ale své řemeslo ovládáme a jdeme naproti jakýmkoli požadavkům zákazníka počínaje ofsetovým tiskem a konče výrobou hrnků.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.