Markéta Makoňová

Mladotova 668/9 , Praha-Kolovraty 10300
Praha-východ , Středočeský kraj

Kompletní zpracování daňové evidence včetně evidence závazků a pohledávek, evidence majetku, zpracování přiznání k DPH,zápis účetních dokladů do účetního deníku, zpracování účetní závěrky a vypracování daňové přiznání a povinných příloh. Personální a mzdová agenda, Účetní poradenství, řešení daňových problémů. Nabízím výborný individuální přístup ke každému klientovi, pohybuji se ve všech částech Prahy, dále viz. internetové stránky.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

EKOFINALL s.r.o.

Kompletní účetní a daňový servis, vedení účetnictví, daňové evidence, personalistika a mzdy, veškerá daňová přiznání, roční účetní závěrky, výkazy státním orgánům, zajištění auditu. Smluvní garance. Služby jsou profesně pojištěny. Působíme zejména ve Středočeském a Jihomoravském kraji, Praha a okolí..

PELAN ÚČTO s.r.o.

Na trhu služeb se pohybujeme od roku 2000, kdy nám bylo vydáno živnostenské oprávnění. V minulosti mimo jiné Alena Nalepová pracovala deset let u soukromé společnosti jako hlavní účetní, celní deklarant (dovoz, vývoz), dispečer dopravy a zástupce ředitele pro ekonomiku. Získané znalosti marketingu uplatnila při zakládání několika menších společností. Například Pila Nošovice nebo HBP Strojírna s. r. o. Nyní spolupracuje s několika středními společnostmi a soukromými podnikateli. Osobně se stará o veškerou agendu společností s pravidelnou kontrolou závazků a pohledávek svých klientů. Nově poskytuje své služby jako PELAN ÚČTO s.r.o., IČ 26795221, DIČ CZ26795221, se sídlem Frýdek- Místek, Frýdek, Slunečná, 738 01, registrované v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ostravě pod spisovou značkou 25462 C

Andrea Peňázová

Poskytujeme služby v oblasti vedení účetnictví a daňového poradenství.

Romana Dekastellová

Marie Pivoňková

Účetní služby a poradenství

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.