HAKY TRADE s.r.o.

Václavské náměstí 835/15 , Praha 1 - Nové Město 11000
Praha - hl. město , Praha a okolí

Zprostředkování práce jednotlivcům i skupinám. Dočasné přidělování kvalifikovaných i nekvalifikovaných zaměstnanců. Školení zaměstnanců PO, BOZP a další specializovaná školení, dle požadavků firemních zákazníků. Krizový managenent vč. outsourcingu manažerských a organizačních pozic na všech úrovních. Zajištění společenských a firemních akcí a prezentační činnost. Částečného, nebo úplného personálního a technického outsorcingu dílčích a kompexních výrobních a skladových provozů. zajišťování, zprostředkování zakázek vč. souvisejících služeb. Slučování dodavatelských služeb, zjednodušení logistických toků, snížení nákladů a cen. Finanční poradenství a služby od A do Z. Benefitní a motivační programy pro zaměstnance, finanční a ekonomické poradenství pro firmy. Správu a údržbu movitého i nemovitého majetku, strojních zařízení, technologických výrobních celků, dopravních a manipulačních prostředků, dopravníkové techniky a energetických zařízení vč. VZT a klima. Inženýrské, projektové služby od A do Z. Výroba, výroba strojů a zařízení, stavební činnost Služby dle dohody, požadavků a potřeb vč. služeb dodavatelských a souvisejících.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

WEF Prague, s.r.o.

Poskytujeme ekonomické služby v oblasti účetnictví ve formě externí (outsourcing) nebo interní spolupráce, personálního managementu, mzdového účetnictví a poradenství v souladu s účetními standardy a daňovou legislativou České republiky.

JL Consulting Extras s.r.o.

Naše společnost nabízí široké spektrum služeb z oblasti daňového poradenství, účetnictví, korporátních financí, optimalizace nákladů či controllingu. Umíme pomoci také v oblasti právních služeb, personalistiky a projektového řízení

Easy Tax & Advisory s.r.o.

Společnost vznikla v září 2015, kdy byla založena majitelem firmy, který se již více něž 10 let pohybuje v oblasti účetnictví a daní. Poskytujeme účetní a daňové poradenství, a vedení on-line účetnictví. Svým klientům připravíme vždy řešení na míru.

JOHANA.MK s.r.o.

Jsme personální agentura zajištující kvalitní a prověřené pracovníky do všech profesí dělnických a střední management, odborné profesní zaměření. Naše stavební firma - divize agentury - JOHANA-STAV nabízí práce stavební, výkopové práce a další vč. projektování a stavebního povolení.

Účetnictví Praha s.r.o.

Externí vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, zpracování daňových přiznání: DPH, silniční daň, daň z příjmů pro právnické i fyzické osoby. Spolupráce s daňovým poradcem i právníkem.

Ing. Zdeňka Urbánková

Nabízíme zpracování účetnictví.

VORTEX spol.s.r.o.

Naše firma vám nabídne komplexní služby týkající se účetníctví.

I&N ATOR s.r.o.

Společnost se zabývá daňovým poradenstvím, podvojným účetnictvím, mzdovým účetnictvím, daňovou evidencí, DPH a dalšími daněmi v Praze, Středočeském kraji a Karlovarském kraji.

Zdeňka Veselá

Zajišťuji vedení účetnictví, daňové evidence, mzdy, DPH, činnost účetních poradců, zastupování na úřadech, zpracování daňových přiznání, přehledů pro zdravotní pojišťovny a správu sociálního zabezpečení. Individuální přístup ke každému klientovi. Dále zajišťuji finanční a daňové poradenství. Zaměřujeme se na okolí Olomouce a Prostějova.

DASPET, s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví a mzdové agendy pro menší či středně velké společnosti. Zajišťujeme účetní a daňové konzultace i poradenství. Sestavujeme účetní uzávěrky a spolupracujeme v oblasti konsolidací. Nabízíme komplexní servis v oblasti podnikových kombinací či kapitálových akvizic. Dále se zajišťujeme správu nemovitostí, SVJ, úklidem komerčních prostor, kanceláří, výrobních hal a skladů, úklidem společných prostor bytových domů.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.