HAMALA DANIEL - HA.DA.INTERIER

Hynečkova 233 , Stará Ves nad Ondřejnicí - Stará Ves 73923
Ostrava-město , Moravskoslezský kraj

- dodání masivních a dýhovaných dvířek pro výrobu nábytku, prodej a výroba lakovaných dvířek - NCS,RAL - dodání 4 týdny od objednávky celá ČR+SK - výroba kuchyní na zakázku - masiv, dýha, lakovaná lesk - výroba staronových pracovních desek

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Radek Fojtík

Výroba dřevostaveb, pergol, altánů. Dále SDK, dřevěné podlahy, WPC terasy, dřevěné terasy, sruby.

SEMOPLAST s.r.o.

Výroba a prodej obalových materiálů. Lepící pásky, vázací pásky, fólie, samolepící etikety na kotoučích, kartonové proložky, pěnový polyethylen, gastro obaly, dřevěné palety a transportní bedny s ošetřením IPPC.

Jiří Májek

Jsme tu pro vás aby jsme proměnily vaše sny v nový domov .

Jan Černý

Truhlářské práce, výroba na zakázku, postele, vestavěné skříně, kuchyňské linky, stoly a židle, vchodové a interierové dveře, kancelářský nábytek, montáž a demontáž nábytku,pergoly,dřevěné ploty,designový nábytek, špaletová okna, veškeré truhlářské práce.

Truhlářství Andrle s.r.o.

Truhlářská činnost

PURTEX s.r.o.

Výroba a prodej matrací, postelí z masivu, čalouněných postelí Boxspring, roštů, anatomických polštářů, ložních souprav a PUR desek různých rozměrů.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.