ELVAC SOLUTIONS s.r.o.

Hasičská 930/53 , Ostrava-Hrabůvka 70030
Ostrava-město , Moravskoslezský kraj

Základním předmětem činnosti společnosti ELVAC SOLUTIONS s.r.o. je poskytnutí řešení na klíč dle individuálních požadavků a potřeb zákazníka. V našich systémech jsou ukryty mnohaleté zkušenosti vývojářů řídících, monitorovacích a informačních systémů v nejrůznějších oblastech průmyslu. Společnost nabízí veškeré služby počínaje projektem, přes vývoj systému, jeho implementaci a konče servisní činnosti, a to zejména v oblastech: - Monitorovací a řídící systémy - Technicko-informační systémy - Informační systémy - Informační displeje a navigační panely (InfoPanels) - Geografické informační systémy - Webové aplikace - Grafické práce - CitectSCADA - Vývoj software na zakázku - Systémová integrace Nasloucháme potřebám zákazníka a spolehlivě a pružně řešíme jeho požadavky od počátečního projektu až po rutinní nasazení a servis. Hlavní strategií jsou rychlé přizpůsobení se novým perspektivním trendům a soustředění na vybraná řešení a segmenty trhu. Samozřejmostí je také snaha neustále motivovat, stabilizovat a profesionalizovat tým zaměstnanců jako základní předpoklad trvalého úspěchu.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

SergeS & Co. s.r.o.

Tvoříme webové stránky, vyvíjíme software pro různé obory (ekonomický, účetní, výukový, software pro informační systémy).

Globesystem s.r.o.

Zajišťujeme dodávky výpočetní techniky od prodeje jednotlivých kusů po rozsáhlé komplexní dodávky.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.