ANOPACK s.r.o.

Radlická 2487/99 , Praha 5 15000
Praha - hl. město

Pondělí 8:00 -
Úterý 8:00 -
Středa 8:00 -
Čtvrtek 8:00 -
Pátek 8:00 -
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno

Prodej a servis balicích strojů, zařízení a linek. Balicí stroje, horizontální balicí stroje, flowpack, stroje pro balení do smrštitelné folie, kartonovací stroje. Etiketovací stroje, aplikátory smrštitelných sleeve etiket, stretch etiket, roll fed, kolkovací stroje. Plnicí a zavírací stroje, stroje pro plnění a zavírání tub. Vakuové homogenizátory. Kontrolní váhy a detektory kovů. Indukční svařovací systémy. Aplikátory odnosných uch. Podavače letáků a kuponů.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Uniprox, spol. s r.o.

Firma MAREL má dlouholetou tradici a bohaté zkušenosti s výrobou strojů pro vážení, třídění a dávkování. Je také jedinou společností na trhu, která je schopná nabídnout svým zákazníkům opravdu širokou škálu prvotřídních strojů. Společnost využívá inovační technologie a snaží se poskytnout každému klientovi ideální řešení, takže nabízí i stroje na míru podle požadavků klienta. Nabízíme nejširší sortiment balících strojů pro potravinářský i technologický průmysl.

LeWap s.r.o.

Prodej a servis úklidové a mycí techniky.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.