Autoservis Praha Nebušice - Petr Kloubek

Tuchoměřická 130 , Praha - Nebušice 16400
Praha - hl. město , Praha a okolí

AUTOSERVIS, PRAHA 6 - NEBUŠICE, AUTONEBUŠICE Vám nabízí kvalitní servis osobních a užitkových vozidel všech značek. Naše dílna je moderně vybavená a kvalifikovaný personál je připraven realizovat i ty nejnáročnější opravy. Každému zákazníkovi je věnována individuální péče v souladu s jeho požadavky a potřebami. Do vozidel montujeme originální náhradní díly přímo od výrobce jednotlivých typů vozů. Provádíme běžné i pozáruční opravy. Po dohodě můžeme pro Vaše nepojízdné vozidlo dojet a dopravit ho do našeho servisu, kde bude provedena odborná oprava. Garantujeme krátké čekací lhůty a plnou záruku na opravu a náhradní díly.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Milan Nadrchal

Jsme autorizovaný záruční servis? vozidel AVIA , nosičů kontejnerů Charvát CTS Okřínek a motorů Cummins. Provádíme kompletní servis vozidel značky Avia a GO motorů Avia , Cummins , Iveco , Daf. Dále provádíme opravy a údržbu nákladních vozidel DAF, IVECO, MAN, MB a další. Vše do celkové hmotnosti 16 tun.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.