Ing. Ludvík Beránek

Polubný 879 , Kořenov 46850
Jablonec nad Nisou , Liberecký kraj

Poskytujeme poradenství v oborech hotelnictví, restauratérství, gastronomie, cestovní ruch, obchod potravinami a potravinářská výroba, letos již 20 let. Nejvíce se zabýváme studiemi a rozbory rentability provozu, posuzováním studií a projektů pro novou výstavbu, modernizace, rekonstrukce a přestavby objektů (hotelů, pensionů, restaurací, kaváren, pizerií, bufetů, prodejen, výroben apod.) nebo středisek pro výrobu, odbyt, prodej). Zpracováváme podnikatelské plány, gastronomické koncepty, provozně-technické záměry a marketingové studie, zástavbové studie, vnitřní audity (jak zvýšit výkony, obrat, tržby, zisk, využití lůžkové kapacity), koncepce provozu. Cílem je vždy optimalizace řešení, úspora nákladů na provoz, ekonomika provozu. Zpracování odborných podkladů pro poskytnutí dotace z fondů EU. Zpracování systému kritických bodů (HACCP) pro restaurační provozy nebo prodejny potravin, dalších provozních předpisů, které jsou ze zákona požadovány orgány hygienické služby (provozní řády hotelu, sauny, bazénu, koupaliště, vodního zdroje, sanitační řád, a další potřebné provozní předpisy). Vypracování nájemních smluv nebo vypracování vyhodnocení podmínek smluv. Od nás chtějte odpověď na každou otázku!

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Meron, a.s.

Zařízení pro prádelny. Vybavení prádelen. Dodávka profesionálních, komerčních, hotelových praček, náhradních dílů pro pračky, žehliče, mandly a sušiče, zajištění servisu pro prádelny.

Zotavovna VS ČR Přední Labská

FENCL SAFETY, s.r.o.

outsourcing - bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrana, ochrana životního prostředí, havarijní plánování, hygiena práce a ergonomie. Provádění revizí a kontrol technického stavu technických zařízení a strojů.

PROFI-MEN, s.r.o.

Personálně poradenská a vzdělávací společnost, poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů, budování a rozvoj personálních útvarů, personální agentura, výběr řídicích pracovníků a specialistů všech profesí, komplexní psychodiagnostika. Vzdělávání a trénink zaměstnanců, vzdělávání vedoucích první linie a mistrů, tvorba systémů hodnocení zaměstnanců, personální audity, návrhy systému motivace a odměňování, 360 ZV.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.