Info Detective Company s.r.o.

náměstí 14. října 1307/2 , Praha 5 - Smíchov 15000
Praha - hl. město , Praha a okolí

- oddlužení společností, firem, osob, vymáhání a kompletní správa pohledávek, odkup a prodej pohledávek, společností atd, detektivní informační služby, monitoring, sledování, ochrana osob, osobní doprava lux.vozy, konkurenční zpravodajství, získávání informací, důkazů, vyhledávání latentní kriminality ve firmách, provozovnách atd, prověřování firem, osob, zaměstnanců, revitalizace firem, likvidace firem, vše profesionálně, rychle, diskrétně, celá ČR a EU

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

SKYCLEAN s.r.o.

Provádíme úklidové práce - úklid komerčních, průmyslových i bytových prostor, prodej čistících prostředků. Dále nabízíme ostrahu osob, majetku, budov,

JCA s.r.o.

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci a požární ochrana. Provedení auditu BOZP a PO. Stavební práce

VUSTE ENVIS s.r.o.

Činností naší společnosti jsou odečty a rozúčtování, měření regulace tepla a vody, rekonstrukce tepelných zdrojů, výroba a prodej a morozdělovače RTN E-92 a rekonstrukce rozvodů vody a plynu.

Agentura PANCÉŘ s.r.o.

Specializujeme se na ostrahu a ochranu osob a majetku. Nabízíme služby v oblasti facility managementu. Komplexní správa nemovitostí,energetický management budov. Komplexní služby požární ochrany a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a ochrany životního prostředí.Revize elektroinstalace,elektrospotřebičů,plynových nádob, tlakových nádob, zdvihacích zařízení a routerů. Služby po celé ČR. Zajišťujeme náhradní plnění povinnosti zaměstnávat osoby se zdravotním postižením.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.