Lucie Rolko

Na Obci 445 , Předměřice nad Labem 50302
Hradec Králové , Královéhradecký kraj

KOMPLEXNÍ SLUŽBY V OBLASTI DESIGNU REKLAMY: PRO VAŠI FIRMU - Corporate identity, loga a logotypy, vizitky, billboardy, polepy aut, tvorba www stránek, webdesign, tvorba a realizace reklamních kampaní, poskytování inzertních služeb, klasická a digitální fotografie, produkce veškerého reklamního tisku, informační a orientační systémy, výstavní expozice, reklamní a dárkové předměty, návrhy a potisk textilu. PRO PREZENTACI VAŠÍ FIRMY - Vizitky, katalogy, jídelní a nápojové lístky, časopisy, letáky, P.O.P. materiály, produktový design etiket a obalů, 3D vizualizace produktů, reklamní předměty, výroba CD a DVD. DO VAŠÍ KANCELÁŘE-Hlavičkové papíry, obálky s potiskem, novoročenky, tisk dokumentů, razítka.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

SKY Promotion s.r.o.

Agentura, která vás vezme pod svá křídla a nabídne vám nevšední zážitky, eventy, kvalitní reklamní full-servis a promo akce, fotografické služby, týmy usměvavých hostesek, modelek, promotérů i profesionálních caddy girls. To je SKY Promotion s.r.o.

Robin Martenek

Grafika, DTP, coorporate identity, UI/UX, fotografie, web.

Ing. Dalibor Matějíček

Jsme reklamní agentura. Dodávame mapy,pohlednice,magnetky,firemní tabule,polepy aut,knížky,brožury,letáky,vizitky,kalendáře,reklamní stojany.billboardy,autoplachty,samolepky,tisk, focení,vazby,tisková přípravy, panoramtické mapy-3D, leporela.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.