Helap, s.r.o.

Pavlíkova 607/16 , Praha - Kamýk 14200
Praha - hl. město , Praha a okolí

Firma s nabídkou zboží typu "Vše pro kancelář" - od papíru až po nábytek a to vč.3D návrhu, dodávky a montáže u zákazníka. K psacímu stolu nabízíme ergonomické židle,podložky,lampy a doplňky franc. fy. MANADE. Na e-shopu www.helap.cz lze pohodlně objednat i dopravu zboží po celé ČR i

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

bika - velkoobchod papírem, spol. s r.o.

Prodej papírenského, kancelářského, drogistického a hygienického zboží. Vlastní autodoprava, rychlé doručení. Přímé náhradní plnění, jsme chráněná dílna. Zajistíme zakázkovou výrobu, copacking a další. Samoregistrace v e-shopu nebo volejte infolinku. Jsme tu pro Vás!

Afes s.r.o.

Nabízíme materiál pro tvorbu obrázků a mandal barevnými písky. Kreativní sady jsme začali nabízet v rámci veletrhů po celé republice, firma se rozrůstala a v současné době jsem rozšířili naši nabídku o potisk reklamních a dárkových předmětů UV tiskárnou. Fungujeme jako sociální podnik - zaměstnání u nás najdou především rodiče malých dětí v rámci flexibilních úvazků.

READY INTERIER s.r.o.

Zabýváme se předkládáním individuálních řešení v oblasti vybavování kancelářských, bytových a ostatních interiérů. Svou nápaditostí, individuálním přístupem, kvalitou a cenou jsme dostupní každému zákazníkovi. V rámci předkládaného řešení dodáváme kancelářský, bytový, hotelový a atypický nábytek a služby s tímto spojené. Naši zaměstnanci jsou připraveni Vám poskytnout maximální servis a přizpůsobit se Vašim představám o podobě Vašeho interiéru.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.