GASEMO trade s.r.o. - komplexní vybavení pro gastronomii a prádelny

Nábřežní 945/23 , Kravaře 74721
Opava , Moravskoslezský kraj

Prodáváme komplepní gastro vybavení, zařízení baru, konvektomaty, šokery, myčky, sporáky, varné linky zn. FAGOR, RETIGO, LOTUS, ALBA a drobný invetář. Dále nabízíme vybavení průmyslových prádelen pro hotely, penziony, apartmány a výrobní podniky. Individuální přístup a ceny. Vyrábíme nerez regály, stoly, dřezy, digestoře, zakázková nerez výroba. Provádíme autorizovaný servis výrobků FAGOR, SAECO, ALBA, LOTUS a dalších.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Repoz, společnost s ručením omezeným

JSME ODBORNÍCI NA PEKAŘSKÉ A OBRÁBĚCÍ STROJE- opravy, nákup, prodej obráběcích a tvářecích strojů a nástrojů

ELKUS s.r.o.

Prodej, montáž, servis a internetový prodej zařízení pro GASTRONOMII.

KOVO HAKEN s.r.o.

Firma se zabývá kompletním CNC obráběním, CNC soustružením, pětiosém obráběním, multifunkčním obráběním, soustružením, frézováním, vrtáním a zakázkovou a sériovou výrobou kdy působí po celé České Republice mimo Moravy.

BAVO Poříčí s.r.o.

Dodáváme přechodové spoje kloubových vozidel pro tramvaje, autobusy, trolejbusy i vlaky. Zabýváme se řezáním a gravírováním laserem. Provozujeme zámečnickou dílnu zejména na výrobu dílů pro spojovací a trakční měchy.

DSD METALIC Trade

Kompletně vybavíme veškerým sortimentem a zrekonstruujeme Vaší kuchyni i prádelnu. Od projekce, prodeje, dodání, montáže, záruky po servis.

Milan Kovář

Nabízím garážová a průmyslová vrata, pohony bran, garáží i průmyslových vrat. Prodávám automatické závory, těsnící límce, vyrovnávací můstky a komponenty.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.