5S HOLDING s.r.o.

Chemická 2093/1A , Ostrava - Mariánské Hory 70900
Ostrava-město , Moravskoslezský kraj

Kompletní dodávky staveb pro bytovou, občanskou a průmyslovou výstavbu včetně inženýrských sítí interiérové i exteriérové práce, opravy, rekonstrukce a modernizace bytů, rodinných domků, průmyslových objektů, budov občanské výstavby a inženýrských sítí, komplexní dodávky betonových monolitických konstrukcí, zateplovací systémy, půdní vestavby, rekonstrukce koupelen, rekonstrukce bytových jader, krovy a střešní krytiny, zednické práce při použití všech druhů zdících materiálů, obklady a dlažby (sociálních zařízení, kuchyní, venkovních ploch, průmyslových staveb apod.), tesařské práce, železářské práce základových konstrukcí, vodorovných a svislých konstrukcí včetně betonářských prací a výstavby bytové, občanské a průmyslové na klíč, stolařské práce na míru, výroba nábytku, dveří, kuchyňských linek, obložení, pokrývačské a klempířské práce.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

FIRMA BUDOWLANA "KISBUD" MARIUSZ KISZŁO FILIP KISZŁO SPÓŁKA CYWILNA

Provádíme stavební práce, strojní omítky, lité podlahy, zejména fasády. Provádím zemní a výkopové práce (práce minibagrem - výkop základů, bazénů, jímek, úprava pozemku,

Pvkp stavební, s.r.o.

Prioritním předmětem podnikání je provádění staveb, výstavba inženýrských sítí a technologických celků s tím souvisejících, montážní práce předizolovaných horkovodních a parovodních systémů jak z klasických ocelových tak i ze skloepoxidolaminátových potrubí. Společnost se dále zabývá prováděním veškerých prací HSV a PSV, s tím že je důraz kladen na provádění veškerých prací vlastní kapacitou. Plynofikace, vodovody, kanalizace, parovody.

Dmytro Oleksiuk

Firma působí ve stavebnictví.

SYTYS.cz s.r.o.

Realizujeme výstavbu a rekonstrukci silnic,parkovišť,chodníků a dalších zpevněných ploch, cyklostezek,polních a lesních cest,zemní práce a terénní úpravy revitalizace městských parků, ulic, náměstí.Výstavba, rekonstrukce vodovodních a kanalizačních sítí měst a obcí vč. přípojek, protipovodňová opatření, hydrotechnické stavby, úprava koryt vodních toků provádění betonových monolitických konstrukcí, inženýrských objektů, zdí a retenčních nádrží, pozemní stavitelství – občanské a průmyslové stavby

Miroslav Prusenko

Nabízíme hrubé stavby rodinných domů, rekonstrukce, obkladačské práce, instalatérské práce.

BARKWIST s.r.o.

Naše společnost zajištuje kompletní dodávky stavebních prací, hydroizolace, termoizolace, rekonstrukční práce. Děláme zakázky: Praha, Středočeský kraj a severní Čechy.

JV Dlažby s.r.o.

Jsme firma, která se zabývá pokládkou dlažby a související činností. Pokládáme jak strojně, tak ručně. Zakládáme si nejen na rychlosti pokládky, ale především na kvalitě provedené práce.

JOHANA.MK s.r.o.

Jsme personální agentura zajištující kvalitní a prověřené pracovníky do všech profesí dělnických a střední management, odborné profesní zaměření. Naše stavební firma - divize agentury - JOHANA-STAV nabízí práce stavební, výkopové práce a další vč. projektování a stavebního povolení.

PWB stavby s.r.o.

Společnost PWB stavby s.r.o. se zaměřuje na realizaci pozemních staveb, výstavbu průmyslových, administrativních a bytových staveb, včetně rodinných domů. Společnost je generálním dodavatelem novostaveb a rekonstrukcí. Středně velkým zakázkám, převážně v regionu Vysočina, Střední čechy, Jižní Morava a Praha.

Ján Kubis

Dodání a montáž obloukových hal. Opláštění hal textilií, hliníkem KOB, soluxem.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.