Servis vysokozdvižných vozíků Caterpillar,servis motocyklů Babeta ,Jawa,Simson.

697 , Šardice 697 69613
Hodonín , Jihomoravský kraj

Provádím servis a opravy vysokozdvižných vozíků Caterpillar,Nissan,Tailift,Desta,technické prohlídky VZV s dodáním osvědčení k provádění těchto prací,revize a opravy LPG,opravy spalovacích motorů,opravy náprav VZV,zvedacího zařízení VZV,oprava hydrauliky,brzd, .Dále provádím opravy malých motocyklů babeta,Jawa,simson,motorové hnací jednotky Tera,motorové žací stroje Dino 12,5/102nebo Dino15/102.Veškeré práce provádím svědomitě a kvalitně jsem plátce DPH.Další info a ceník najdete na www.hodonsky.com

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

Inoxglass s.r.o.

Naše firma se výhradně zabývá 3D návrhem, dodávkou a montáží skleněného a nerezového zábradlí. Dále se specializujeme na realizace skleněných dělících stěn, skleněných posuvných dveří, sprchových koutů, skleněných stříšek a skleněných grafických obkladů. Jsme schopni Vám navrhnout atypické řešení přímo pro Váš prostor. Jako dominantní materiál v našich realizacích používáme materiály budoucnosti nerezovou ocel a sklo.

VV SaZ s.r.o.

Jsme ryze česká firma se zaměřením na výrobu a servis automatických vzorkovačů, strojů, zařízení, kovovýrobu, zámečnictví, obráběčství, lakýrnictví, montáže,montážní práce

FARYJO s.r.o.

Zámečnická firma zabývající se výrobou a montáží pergol, zábradlí, plotů, vrat, ocelových konstrukcí aj.

AGROCENTRUM ZS, s.r.o.

Základním pilířem je prodej a servis traktorů, sklízecích mlátiček a lisů MASSEY FERGUSON a traktorů VALTRA. Zajišťujeme i prodej a servis strojů pro lesnictví, především speciální lesní traktory VALTRA, navijáky a vyvážecí soupravy a různé štěpkovače. V sortimentu jsou i komunální stroje, traktory MF, LS, sekačky WALKER a STIGA a další malá mechanizace. Nedílnou součástí jsou také dodávky olejů , ale i dalšího spotřebního materiálu, jako síťoviny, folií, spotřebních ND a nářadí.

Milan Kovář

Nabízím garážová a průmyslová vrata, pohony bran, garáží i průmyslových vrat. Prodávám automatické závory, těsnící límce, vyrovnávací můstky a komponenty.

FULLCRUM servis, s.r.o.

Zámečnické práce, stavební práce, komunální práce, zemní a výkopové práce

HM, s.r.o.

Firma se zabývá prodejem a servisem zemědělské techniky, vinařské techniky a technologií.

H2P Bohemia s.r.o.

Zabýváme se kompletní kovovýrobou, zámečnictvím, 3D tiskem, obráběním, svařování ale i soustružením, stavebním zámečnictvím a působí po celé České Republice.

Vladimír Štork

Firma se zabývá kompletní kovovýrobou a svařováním po celé České Republice.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.