WTW, s.r.o.

Dopraváků 3 , Praha 8 18400
Praha - hl. město , Praha a okolí

Zajišťujeme dodávky měřicí a analytické techniky pro monitoring a analýzu kvality všech druhů vod. S naší technikou se můžete setkat v nejširší škále možných aplikací. Např. měření pH patří, vedle měření teploty, vůbec k jednomu z nejčastěji měřených parametrů z fyzikálně chemických veličin. V laboratorním i online provedení se naše pH metry, Oxi metry, konduktometry, turbidimetry, chlorometry, analyzátory TOC a fotometry používají na čístírnách odpadních vod, laboratořích, ve vědě a výzkumu, průmyslu, medicíně i potravinářství. Pro laboratorní účely nabízíme titrátory a dávkovací byrety, teploměry a záznamníky různých veličin, termostatické skříně, refraktometry a další měřicí a analytickou techniku od předních výrobců v dané kategorii. K veškerému sortimentu u nás obdržíte i kompletní příslušenství včetně servisu a zákaznické podpory.

Podívejte se na podobné hvězdné dodavatele

TZB TECHNOLOGY s.r.o.

Provádíme dodávky a montáže vzduchotechnických a klimatizačních zařízení v kancelářských komplexech, obchodních a nákupních centrech, průmyslových objektech, veřejnoprávních prostorách, občanské výstavbě.Tyto dodávky provádíme tzv. „na klíč“ včetně dodávky a montáže MaR těchto zařízení, oživení, uvedení do provozu a zaučení obsluhy před uvedením do provozu.

TCELE s.r.o.

Společnost TCELE s.r.o. je výhradním zastoupením značky E+E Elektronik (měření vlhkosti vzduchu, průtoku a CO2) pro Českou republiku a přímým zastoupením značky Schaller Messtechnik (měření vlhkosti materiálu). Rovněž se zabýváme návrhy obvodových schémat a výrobou speciálních desek plošných spojů, převodníků a modulů. Jsme schopní navrhnout a dodat elektroniku, čidla a jednoduché řízení pro nové i stávající jednoúčelové přípravky, případně zastřešit dodávku celého stroje nebo zařízení.

VANEVA, s.r.o.

Zabýváme se projekcí, dodávkami, montáží vzduchotechnických a klimatizačních zařízení včetně souvisejících systémů měření a regulace. Provádíme montáž nerezových komínů ROKA, montáž a servis požárních klapek MANDÍK, systém AIR, montáž a servis požárních ucpávek PROTECTA.

ELSTORE CZ s.r.o.

Velkoobchod elektroinstalačním materiálem a osvětlovací technikou, import kabelů.

STEHLÍK MILAN Ing.-SOLÁRNÍ SYSTÉMY

Naše firma se specializuje na kombinované topné systémy, kde zdrojem tepla může být téměř jakýkoliv známý zdroj tepla. Celkově získaná energie je pak podle předem nastaveného programu rozváděna po objektu tak, aby celková spotřeba placených zdrojů energií byla minimální.

AEF ACIMEX ELECTRONICS FULNEK s.r.o.

Naše společnost poskytuje projekční činnost, montáž, realizace a servisní služby v níže uvedených oborech: vzduchotechnika, klimatizace a chladící zařízení, vytápění a tepelná čerpadla, odvlhčení a řízení bazénů, inteligentní řízení a ovládání budov, stlačený vzduch a kompresorové stanice, elektroinstalace osvětlení a projektová řešení a zakázková výroba.

Kontakty

  • +420 222 551 815 V pracovní dny 8:00 - 16:30
  • info@aaapoptavka.cz

O nás

AAAdodavatel.cz - katalog firem a institucí obsahuje více než 230 tis. českých firem. Firemní zápisy nabízejí široké možnosti pro prezentaci Vaší společnosti.